اخبار

افزایش عرضه استیبل کوین ها از 150 میلیارد دلار و سردرگمی خرس ها و گاوها

افزایش عرضه استیبل کوین به بیش از 150 میلیارد دلار، سردرگمی بیشتری را برای بازار ارزهای دیجیتال به همراه دارد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط کریپتو رنک، کل عرضه در گردش در بازار از 150 میلیارد دلار فراتر رفت. علاوه بر این، طی هفته گذشته از معاملات 5 آگوست، گردش مالی استیبل کوین ها 46.73 درصد افزایش یافته است. USDt بیشترین تسلط را در بین تمام محصولات این بخش دارد و 43.4 درصد از کل عرضه را در اختیار دارد و پس از آن USDC با 35 درصد قرار دارد، سپس BUSD با 11.6 درصد در رتبه سوم قرار دارد.

چنین هجومی در بازار کریپتو ممکن است برای گاوهای نر – حامیان رشد – و خرس‌ها که به آخرین سقوط بازار کریپتو به عنوان بخشی از اصلاحات هنوز تمام نشده اعتقاد دارند، شگفت‌انگیز باشد.

در واقع، هر دو ممکن است درست باشند. از یک سو، رشد حجم استیبل کوین‌های در گردش، افزایش عرضه «باروت» برای بازار ارزهای دیجیتال است . از سوی دیگر، عرضه بیش از حد استیبل کوین ها می تواند موقعیت نامطمئن بازار را تشدید کند و بر آن فشار وارد کند.

وضعیت فعلی بازار کریپتو

با توجه به جهش اخیر در بازار کریپتو، همراه با افزایش حجم معاملات استیبل کوین‌ها، می‌توان فرض کرد که تراکنش‌ها قطعاً شروع به انجام بیشتر کرده‌اند و خود بازار کاملاً فعال و پر از پول است.

منبع: TradingView

بسته شدن هفته 14 آگوست در حدود 24300 دلار بهترین قیمت در دو ماه اخیر برای بیت کوین بود. آغاز هفته جدید با نوسانات شدید آغاز شد. بنابراین، قیمت دوباره به 25000 دلار رسید و بلافاصله عقب نشینی کرد. بیت کوین هنوز در یک روند صعودی است و ممکن است به روند صعودی خود ادامه دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا