تبلیغات بنری و ریپورتاژ

طی سالیان گذشته رپورتاژ آگهی و تبلیغات بنری به یکی از موثرترین راه‌های تبلیغات در دستیابی به سئو و تمرکز روی برندینگ سایت‌ها تبدیل شده است. رپورتاژ آگهی یکی از موثرترین راه‌های سرمایه گذاری و تبلیغات کسب و کارهای آنلاین در دنیای اینترنت است. این نوع آگهی دقیقا مشابه سایر مطالب منتشر می‌شود و به دلیل دائمی بودن و نداشتن تاریخ انقضا اثرگذاری طولانی مدت و ماندگاری دارد.

امروزه با رشد فزاینده‌ای که در ایجاد کسب و کارهای آنلاین رخ داده، تبلیغات اینترنتی هم به همین شکل از حالت سنتی خارج شده و پا به عرصه اینترنتی گذاشته است. با افزایش تعداد کاربران در دنیای اینترنت که به لطف گوشی‌های هوشمند و انواع گجت‌ها بیشتر و بیشتر شده، توجه به تبلیغات اینترنتی از سوی بازاریابان و صاحبان کسب و کارها نیز رشد فزاینده ای داشته است. می‌توان گفت که تقریبا تمام بازاریابان، تبلیغات اینترنتی و آنلاین را در استراتژی بازاریابی خود قرار داده یا در آینده نزدیک تصمیم به استفاده از آن دارند. چرا که در این نوع تبلیغات، بازار هدف یک کسب و کار محدود به محله نبوده و سطح وسیعی از یک جامعه را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این به دلیل هوشمند بودن، فراگیر بودن و ماندگاری به صورت شبانه روزی باعث دیده شدن بیشتر خواهد شد.

تبلیغات

در صورتی که علاقمند به معرفی پروژه خود یا درج ریپورتاژ در سایت بیگ اینکام هستید، ابتدا توضیحات این صفحه را مطالعه نمایید و سپس جهت هماهنگی نهایی از طریق تلگرام یا واتساپ با مدیریت سایت در ارتباط باشید.

شرایط پذیرش رپورتاژ آگهی در بیگ اینکام

 • لطفاً جهت معرفی پروژه، مدیران اصلی پروژه پیام ارسال نمایند.
 • در معرفی پروژه شما تمامی اطلاعات و نکاتی که در تحقیقات بدست می آید، بدون سانسور درج خواهد شد.
 • رپورتاژ شما در 24 ساعت اول انتشار در صفحه اصلی سایت نمایش داده خواهد شد و بعد از 24 ساعت ممکن است به صفحات آرشیو انتقال یابد.
 • ریپورتاژ آگهی پس از انتشار در سایت برای همیشه در سایت باقی خواهد ماند.
 • تیم بیگ اینکام در قبول یا رد آگهی کاملا مختار است.

مراحل درج تبلیغات بنری در بیگ اینکام

 1. انتخاب پوزیشن تبلیغاتی و جایگاه بنر
 2. آماده سازی بنر تبلیغاتی مد نظر
 3. ارسال درخواست و فایل بنرتبلیغاتی با هماهنگی مدیریت
 4. اعلام کتبی تایید یا رد به آگهی دهنده از طرف مدیریت بیگ اینکام
 5. بررسی و درج در وب سایت بیگ اینکام و اعلام به آگهی دهنده

نکته: لطفا دقت داشته باشید در درخواست خود مبنی بر درج تبلیغات موارد زیر حتما درج گردد:

 • آدرس وب سایت
 • توضیح مختصر در خصوص کسب و کار
 • شمار همراه و ثابت آگهی دهنده
 • فایل بنر تبلیغاتی مطابق با شرایط مذکور
 • ذکر جایگاه مد نظر به منظور درج تبلیغات

!! به منظور درج بنر تبلیغاتی خود در بیگ اینکام یا سفارش رپورتاژ آگهی می توانید درخواست خود را به مدیریت از طریق ایمیل، تلگرام و واتس اپ از طریق ارتباط با مدیریت ارسال نمایید.

برای آگاهی از قیمت ها با مدیریت در تماس باشید.

دکمه بازگشت به بالا