اخبار

انجمن توسعه دهندگان کاردانو به سطوح رشد جدیدی می رسد: جزئیات

کاردانو همچنان شاهد پیشرفت‌ها است. به گفته ADAtainment ، هم اکنون Github پورتال توسعه دهندگان کاردانو به 600 فورک رسیده است که نشان می دهد توسعه دهندگان بیشتری در ساخت آن مشارکت دارند.

قابل توجه است که پورتال توسعه دهندگان کاردانو همه چیزهایی را که می توان در شبکه اصلی کاردانو انجام داد را پوشش می دهد، بنابراین این موضوع همچنان قابل توجه است. در ماه‌های اخیر، فعالیت‌های توسعه کاردانو رو به افزایش بوده است و نشان می‌دهد که تیم‌ها روز به روز متعهد به ایجاد محصولات، صیقل دادن و ارتقاء ویژگی‌های آن‌ها و وفادار ماندن به نقشه راه بلندمدت هستند. فعالیت توسعه یک پروژه در مخازن عمومی GitHub آن انجام می شود.

در ماه ژوئن، کاردانو در فعالیت های توسعه در صدر قرار گرفت، زیرا تعهدات Github آن از بیش از 13000 فراتر رفت. پیش از هارد فورک مورد انتظار واسیل، در ماه مه، شرکت تجزیه و تحلیل وان چین Santiment گزارش داد که فعالیت های توسعه در کاردانو به سطوح بالایی رسیده است، زیرا تیم ADA روی نوآوری در حالی که قیمت ها سرکوب شده بود کار می کرد.

اخیرا تعداد اسکریپت های پلوتوس از مرز 3000 فراتر رفته است. اسکریپت پلوتوس به قراردادهای هوشمند شبکه کاردانو اشاره دارد. افزایش مداوم تعداد آن نشانگر مستقیم فعالیت توسعه در اکوسیستم است.

ابزار سازنده Ogmios به نقطه عطف جدیدی می رسد

همانطور که توسط ktorz ، مدیر فنی توسعه منبع باز در بنیاد کاردانو به اشتراک گذاشته شده است، اولین نسخه Ogmios Java Client (v1.0.0) منتشر شده است. Ogmios Java Client یک کتابخانه جاوا است که می تواند برای تبدیل اشیاء جاوا از Ogmios Requests/Responses نمایش های JSON/RPC استفاده شود.

Ogmios یک رابط پل سبک وزن برای نود های کاردانو است. یک WebSockets API را ارائه می دهد که مشتریان محلی را قادر می سازد تا از طریق JSON/RPC با پروتکل های کوچک Ouroboros صحبت کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا