اخبار

کاردانو: نقطه عطف مهم دیگری که در تست هاردفورک واسیل به دست آمد

هاسکینسون پیش بینی نمی کند که تاخیر بیشتری وجود داشته باشد.

طبق داده های Github که توسط به روز رسانی های کاردانو به اشتراک گذاشته شده است، نود 1.35.3 کاردانو منتشر شده است. همانطور که گزارش شده است، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، ضمن ارائه نظرات مختصری در مورد واسیل، از نود جدید نسخه 1.35.3 به عنوان نامزد احتمالی هارد فورک نام برد. هاسکینسون همچنین اضافه کرد که “تا زمانی که چیز جدیدی کشف نشود، هیچ تاخیر دیگری را پیش بینی نمی کند.”

همانطور که در یادداشت های توسعه دهنده بیان شد: “نود 1.35.3 برخی از مشکلات مهم نسخه های قبلی گره را برطرف می کند و برخی پیشرفت های CLI را ارائه می دهد. گره قابلیت های کامل دوران واسیل را ارائه می دهد.” همچنین اشاره شد که “هیچ یک از مسائل (مشخص شده) به عنوان مسدود کننده هارد فورک شبکه اصلی در نظر گرفته نشد زیرا در نسخه های بعدی به آنها پرداخته می شود.”

تیم IOG در تاریخ 3 جولای، شبکه آزمایشی کاردانو را به عملکرد واسیل انتقال داد. تیم‌های IOG پس از یافتن باگ‌ها، روی گره‌های v.1.35.1 و v.1.35.2 کار کردند.

در اواخر جولای، در جریان رویداد کاردانو 360، کوین هاموند، مدیر فنی IOG، اظهار داشت که ممکن است چند هفته دیگر تاخیر داشته باشد بدون اینکه تاریخ خاصی برای انتشار ذکر شود. او می گوید که این برای آزمایش بیشتر و اطمینان از روند روان ضروری بود.

هارد فورک مورد انتظار واسیل یکی از مهم ترین به روز رسانی های کاردانو تا به امروز است. این به این دلیل است که واسیل امیدوار است پیشرفت های قابل توجهی را در کاردانو و قراردادهای هوشمند پلوتوس آن ایجاد کند.

در اینجا محرک ارزش اصلی کاردانو به ازای هر نهنگ ADA است

برای حساب توییتر متمرکز کاردانو، ADA Whale ، چیزی که ارزش را در ADA ایجاد می کند ممکن است TPS (تراکنش در ثانیه) یا DeFi TVL (مقدار کل قفل شده) نباشد، بلکه “محرک ارزش اصلی برای ADA این واقعیت است که نقش مهمی ایفا می کند. در یک شبکه اقتصادی دیجیتال که توسط بیش از 1 میلیون نفر اتخاذ شده است که به امنیت، بازده، عرضه پولی، چشم‌انداز رشد شبکه اعتماد دارند و بنابراین آن را به عنوان یک وسیله مبادله (دیجیتال) می‌پذیرند.”

در گزارش اخیر بازار مساری به کاردانو اشاره شده است که “قیمت تهاجمی” دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا