اخبار

کاردانو: کارهای جدیدی با هاردفورک واسیل در حال انجام است

کار روی هارد فورک واسیل و پیشرفت ها ادامه دارد.

طبق گزارش توسعه هفتگی تهیه شده توسط IOG کاردانو، کار بر روی هارد فورک واسیل همچنان ادامه دارد. IOG کار انجام شده بر روی بهبود نود توسط تیم های کاردانو و انتشار متعاقب آن نود جدید نسخه 1.35.3-rc1 برای پشتیبانی از تست واسیل در دونت را گزارش می دهد.

علاوه بر این، بیان می‌کند که یک محیط پیش‌تولید اختصاصی جدید برای مراحل نهایی آزمایش عملکرد واسیل ایجاد شده است. این محیط جدید تراکم زنجیره بهبود یافته و تجربه توسعه‌دهنده بهتری را فراهم می‌کند و از این رو توسعه‌دهندگان، SPOها و صرافی‌ها را ترغیب می‌کند که از این محیط به جای شبکه آزمایشی اصلی کاردانو استفاده کنند.

در 3 ژوئیه، تیم IOG شبکه آزمایشی کاردانو را سخت فورک کرد تا قابلیت واسیل را نیز شامل شود. پس از اعلام هارد فورک تست نت، توسعه با نود اولیه نسخه 1.35.0 ادامه یافت. تیم‌های IOG پس از کشف باگ‌ها، بر روی گره‌های نسخه 1.35.1 و نسخه 1.35.2 کار کردند.

همانطور که گزارش شده است ، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، ضمن ارائه نظرات مختصری در مورد واسیل، از نود جدید نسخه 1.35.3 به عنوان نامزد محتمل برای هارد فورک نام می برد. هاسکینسون اضافه کرد که “پیش‌بینی نمی‌کند که تاخیر بیشتری وجود داشته باشد، مگر اینکه چیز جدیدی کشف شود.”

توسعه قراردادهای پلوتوس همچنین پیش از راه‌اندازی شبکه اصلی واسیل ادامه یافت، که امیدوار است شامل سه پیشرفت خاص برای اسکریپت‌های پلوتوس v1 باشد: بهبود سرعت ارزیابی‌کننده پلوتوس، پارامترهای مدل هزینه به‌روز شده، و داده‌ها و بازخریدکنندگان ورودی‌های دیگر.

به گفته IOG، تیم پلوتوس ابزارهای پلوتوس را به نود v.1.35.3-rc1 و شبیه ساز قرارداد پلوتوس به روز کرد تا امکان تراکنش های Babbage در طول هفته را فراهم کند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا