اخبار ارزهای دیجیتال

توسعه دهندگان اتریوم (ETH) با تغییر عمده دستور کار شانگهای موافقت کردند

در اولین جلسه All Core Devs در سال 2023، علاقه مندان به انجمن اتریوم (ETH) تصمیم گرفتند تمام EIP های EVM Object Format را از ارتقاء شانگهای حذف کنند.

تغییرات فرمت شیء EVM یا EOF را باید به عنوان گروهی از پیشنهادات بهبود اتریوم نام برد که بر بهینه سازی محیط اجرای کد اتریوم متمرکز است.

دیگر خبری از EOF در ارتقاء شانگهای نیست

کریستین کیم، یکی از همکاران تحقیقاتی در Galaxy، می‌گوید در 5 ژانویه 2023، توسعه‌دهندگان هسته اتریوم (ETH) تصمیم گرفتند تمام تغییرات فرمت شی EVM را از هارد فورک مورد انتظار خود در شانگهای حذف کنند.

علاوه بر این، توسعه دهندگان اصلی اتریوم (ETH) تصمیم گرفتند هر گونه EIP را که ممکن است برای جایگزینی EOF به عنوان بخشی از دستور کار شانگهای پیشنهاد شود، رد کنند. Ethereans تصمیم گرفت EOF ها را از شانگهای حذف کند تا اطمینان حاصل شود که برداشت های استیک اتر به تاخیر نمی افتد.

به این ترتیب، فرصت خروج اترها (ETH) از مکانیسم سهامداری تنها ابزار اصلی است که با فعال سازی شانگهای اضافه می شود. برای اینکه این فرآیند روان و کارآمد از نظر منابع باشد، توسعه دهندگان قصد دارند شبکه های آزمایشی عمومی را در ژانویه 2023 راه اندازی کنند.

همچنین، از ژانویه، تماس‌های ACD Ethereum به فراخوان‌های ACD Execution (ACDE) تغییر نام خواهند داد تا تمرکز شرکت‌کنندگان بر روی لایه اجرایی بزرگترین پلتفرم قرارداد هوشمند برجسته شود. سری دیگری از تماس‌های برنامه‌نویس، تماس‌های ACD Consensus (ACDC) نامیده می‌شوند. شرکت کنندگان آن در مورد لایه اجماع اتریوم (ETH) بحث خواهند کرد.

شانگهای ممکن است در مارس 2023 در شبکه اصلی فعال شود

در اولین تماس All Core Developers Execution (ACDE) (که ACD #152 نیز هست)، توسعه‌دهندگان موافقت کردند که “به طور آزمایشی” جدول زمانی شانگهای را برای مارس 2023 تعیین کنند.

تماس بعدی ACDE در 19 ژانویه پخش خواهد شد.

همانطور که قبلا توسط بیگ اینکام پوشش داده شد، اتریوم شانگهای اولین تغییر اساسی در طراحی شبکه پس از ادغام است. بنابراین، ممکن است به شدت بر فناوری اتریوم (ETH) و توکنومیک آن تأثیر بگذارد.

در همین حال، هنوز مشخص نیست که آیا اترها (ETH) آزاد شده از سهامداری می‌توانند فشار فروش بر روی بلاک چین شماره ۲ را تسریع کنند یا خیر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا