اخبار

پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین: مایک مک گلون از بلومبرگ چشم انداز رمزنگاری 2023 را به اشتراک گذاشت

رمزارز شماره 2 در سال 2022 سقوط کرد، اما سرمایه گذاران حدس می زنند که آیا ممکن است به کف خود برسد یا خیر.

مایکل مک گلون، تحلیلگر کالای بلومبرگ، اخیرا گزارشی را منتشر کرده است که بیان می کند عملکرد اتریوم در مقایسه با بیت کوین، علیرغم قیمت تاسف بار اکثر دارایی های ریسک در سال 2022، امیدوارکننده بوده است. رشد اتریوم ممکن است پس از انتقال به اثبات سهام در ماه سپتامبر به یک نقطه عطف رسیده باشد، به این معنی که ممکن است در برابر بیت کوین و بازار سهام جایگاه خود را افزایش دهد.

او همچنین معتقد است که یک سطح حمایت/مقاومت کلیدی برای اتریوم، محدوده 1000 تا 2000 دلاری دومین ارز دیجیتال بزرگ است. مک‌گلون کاهش 97 درصدی سولانا را به عنوان نمونه‌ای از افراط‌های سوداگرانه در کریپتوها که پس از سال 2021 کف‌آلود حذف شد، برجسته کرد. رقیب اصلی اتریوم به‌ویژه از سقوط صرافی FTX ضربه خورده است، اما از آن زمان با توجه به سقوط BONK بهبود یافته است.

به گفته مک‌گلون، به نظر می‌رسد که ارزهای دیجیتال با اولین رکود اقتصادی بزرگ جهانی خود مواجه هستند، اما ممکن است در مقایسه با سیستم‌های مالی سنتی – به ویژه بیت‌کوین و اتریوم، که به نظر می‌رسد عملکرد بهتری داشته باشند، در مقایسه با سیستم‌های مالی سنتی، همچنان پیروز باشند.

به گفته مک گلون، با روی گردانی بیشتر افراد از وسایل نقلیه سرمایه گذاری اصلی و افزودن رمزنگاری به پرتفوی ها، به نظر می رسد فناوری های بلاک چین به گسترش خود ادامه داده و فرصت های جدیدی را در طول سال 2023 به ارمغان خواهند آورد. قیمت اتریوم در صرافی Bitstamp با قیمت 1247 دلار معامله می شود. بیت کوین با قیمت 16808 دلار در حال تغییر است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا