اخبار

هشدار درباره بازار ارزهای دیجیتال توسط شرکت تحقیقاتی برجسته منتشر شد

بازاری که از قبل شکست خورده است ممکن است با جهش دیگری در فشار فروش ناشی از بحران نقدینگی مواجه شود.

بازار ارزهای دیجیتال سال سختی را پشت سر گذاشته است، اما چیزهایی که ممکن است در ماه‌ها یا حتی هفته‌های آینده با آن مواجه شویم، می‌تواند دردسر بیشتری را برای بازاری که به سختی بدون جریان‌های ورودی جدید کار می‌کند، به همراه داشته باشد.

بحران گروه ارز دیجیتال

اکثر فعالان بازار به احتمال زیاد در مورد مشکلاتی که DCG پس از انفجار FTX و بسیاری از شرکت های دیگر با آن مواجه شده است، شنیده اند. بحران نقدینگی منجر به ورشکستگی یکی از شرکت های تابعه آن، جنسیس شد.

پس از علنی شدن مشکلات جنسیس، تحلیلگران یک سوال مهم را مطرح کردند: قرار است با دیگر شرکت های تابعه DCG، از جمله Grayscale، که مقادیر زیادی بیت کوین در اختیار دارد و اگر شرکت به اندازه جنسیس نقدینگی نداشته باشد، چه اتفاقی می افتد؟

هشدار

ورشکستگی گروه ارز دیجیتال یک فاجعه برای بازارها خواهد بود، زیرا انحلال دارایی های آنها منجر به فروش موقعیت های قابل توجهی در GBTC و سایر تراست های Grayscale می شود. پس از اینکه کامرون وینکلووس نامه سرگشاده ای به بری سیلبرت منتشر کرد که در آن جنسیس 900 میلیون دلار به جمینی بدهکار است، احساسات سرمایه گذاران بدتر شده است.

این نامه هیچ برنامه‌ای برای جمینی برای تعقیب سیلبرت در صورت نادیده گرفتن موضوع برجسته‌شده را نشان نداد. بهترین نتیجه کل وضعیت، یک راه حل هماهنگ بین هر دو نهاد خواهد بود، که ممکن است شامل یک دادخواست غیرارادی برای تشکیل پرونده DCG برای فصل 11 باشد.

شرکت‌های مرتبط با DCG در طول سال 2022 با توجه به خروج گسترده سرمایه‌های سازمانی از صنعت، عملکرد خوبی نداشتند. کمبود نقدینگی می‌تواند دلیل سقوط دوباره بازار باشد، اما دفعه بعد که ما در معرض خطر رسیدن به ارزش‌هایی خواهیم بود که اکثر سرمایه‌گذاران خرد آمادگی مقابله با آن را ندارند.

در زمان انتشار، ارزش بازار ارزهای دیجیتال 800 میلیارد دلار است و بیت کوین در حدود 16803 دلار معامله می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا