اخبار

کریستیز صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر را با هدف سرمایه گذاری وب 3 و بلاک چین راه اندازی می کند

طبق گفته شرکت حراج، اولین سرمایه گذاری آن در LayerZero Labs خواهد بود، شرکتی که در حال توسعه راه حل هایی برای فعال کردن برنامه های غیرمتمرکز اومنی چین است.

کریستیز، خانه حراج معروف به فروش آثار هنری و اقلام لوکس، یک صندوق سرمایه‌گذاری را برای حمایت از شرکت‌های نوظهور با فناوری که «مصرف یکپارچه هنر» را امکان‌پذیر می‌کند، راه‌اندازی کرده است.

در اطلاعیه روز دوشنبه، شرکت حراج گفت که صندوق، کریستیز ونچرز، از شرکت‌های وب 3، «محصولات و راه‌حل‌های مالی مرتبط با هنر» و فناوری مرتبط با هنر و کالاهای لوکس حمایت مالی خواهد کرد. طبق گفته کریستیز، اولین سرمایه‌گذاری آن در LayerZero Labs خواهد بود، شرکتی که راه‌حل‌هایی را برای فعال کردن برنامه‌های غیرمتمرکز اومنی چین توسعه می‌دهد که امکان انتقال یکپارچه‌تر دارایی‌ها را بین بلاک چین‌ها فراهم می‌کند.

دوانگ تاکار، رئیس جهانی کریستیز ونچرز گفت: «ما بر محصولات و خدماتی تمرکز خواهیم کرد که می‌توانند چالش‌های واقعی کسب‌وکار را حل کنند، تجربیات مشتری را بهبود بخشند و فرصت‌های رشد را هم در سراسر بازار هنر به طور مستقیم و هم برای تعامل با آن گسترش دهند.

حرکت به سمت سرمایه گذاری های مرتبط با بلاک چین نشان دهنده گام دیگری برای کریستیز برای حمایت از سرمایه گذاری در فضای رمزنگاری بود. در سال 2021، این شرکت میزبان حراجی برای یک اثر هنری غیرقابل تعویض از مایک وینکلمن، که با نام بیپل نیز شناخته می شود، بیش از 69 میلیون دلار جمع آوری کرد. از آن زمان، چندین فروش برجسته برای آثار هنری NFT برگزار کرده و با بازار آنلاین OpenSea برای حراج‌های زنجیره‌ای شریک شده است.

سال 2022 در حال شکل گیری یک سال رکورد برای تامین مالی خطرپذیر مرتبط با بلاک چین است. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، شرکت های متمرکز بر بلاک چین و کریپتو در سه ماهه اول سال 14.8 میلیارد دلار جمع آوری کردند که تقریباً نیمی از کل سال 2021 است. اگرچه فعالیت‌ها به دلیل بازار نزولی کاهش یافته است، استارت‌آپ‌هایی با تمرکز بر وب 3 و متاورس همچنان سرمایه قابل توجهی را جذب می‌کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا