اخبار

شانگهای حدود 1 تریلیون یوان را برای توسعه متاورس خود اختصاص خواهد داد

دولت شانگهای، یکی از بزرگترین شهرهای چین، برنامه ای را برای حمایت از صنعت متاورس و اقتصاد دیجیتال اعلام کرد. این طرح برای 3 سال آینده طراحی شده است و شامل سرمایه گذاری بیش از 1 تریلیون یوان (تقریباً 1.5 میلیارد دلار) است. و بزرگترین سرمایه گذاری در حوزه متاورس در بین شهرها، ایالت ها و شرکت ها خواهد بود.

رسانه‌های چینی گزارش می‌دهند که شانگهای در حال توسعه پروژه‌ای به نام یوانلو شانگهای است – پیاده‌روی کامل در اطراف شهر با واقعیت افزوده. به عبارت دیگر گردشگری فرهنگی جدید تعامل مجازی و واقعی را با هم ترکیب خواهد کرد.

نگاهی به راه اندازی آزمایشی بخش تجارت دارایی دیجیتال در صرافی شانگهای بسیار جالب خواهد بود . اگرچه هنوز کاملاً ناشناخته است که آیا این ارزهای دیجیتال تمام عیار هستند یا نوعی سهام توکن شده (مشابه CFA در روسیه).

و البته کجا بدون بازی؟ مقامات شانگهای قصد دارند بازی هایی را روی بلاک چین توسعه دهند تا بتوانند در آینده به طور کامل با غول های بازی جهان رقابت کنند. اما، به احتمال زیاد، تزریق های فعلی ممکن است کافی نباشد، زیرا صنعت بازی فعلی در حال افزایش است و ده ها میلیون دلار به هر شوتر کلاسیک سرازیر می شود.

از جمله، مقامات کلان شهر چین قصد دارند به حمایت از تغییر نام تجاری ابری، توسعه هوش مصنوعی و فناوری های بلاک چین، انتقال از شبکه های اجتماعی معمولی به شبکه های متا که می توانند تمام تجربیات دنیای دیجیتال و واقعی را جمع آوری کنند، توجه کنند. همچنین قصد دارد یک کارخانه دوقلو دیجیتال بسازد که به سرعت بخشیدن به فرآیندهای تولید کمک می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا