اخبار

تایوان صرافی های رمزنگاری خارجی ثبت نشده و غیرمنطبق را محدود می کند

ناظر کریپتو تایوان 10 اصل راهنما را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی فعال در این کشور تهیه کرده است.

طبق گزارش‌ها، کشور آسیای شرقی تایوان در حال برنامه‌ریزی برای اعمال محدودیت‌هایی بر صرافی‌های رمزنگاری ثبت‌نشده خارج از کشور است که در حوزه قضایی خود فعالیت می‌کنند، به عنوان بخشی از راهنمایی‌های دریافتی خود برای ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP).

در 7 سپتامبر، یک رسانه محلی، خبرگزاری مرکزی، گزارش داد که کمیسیون نظارت مالی (FSC) تایوان پیش نویسی از 10 اصل راهنما را برای مدیریت ارزهای مجازی در این کشور ایجاد کرده است.

پیش‌نویس دستورالعمل‌ها شامل افزایش افشای اطلاعات است و اپراتورها را ملزم می‌کند تا استانداردهایی را برای بررسی فهرست‌بندی و حذف از فهرست تعیین کنند. علاوه بر این، آنها همچنین نیاز به نگهداری جداگانه از دارایی های مشتری و پلت فرم دارند و مشخص می کنند که VASP ها باید راه هایی را برای جلوگیری از پولشویی اجرا کنند.

در میان 10 اصل تعیین شده توسط FSC، قانونی است که VASPهای خارجی را از درخواست غیرقانونی تجارت در تایوان منع می کند. FSC پیشنهاد کرد که پلتفرم‌های رمزنگاری خارج از کشور که ثبت شرکت در تایوان ندارند و قوانین ضد پولشویی آن را رعایت نمی‌کنند، نباید در تایوان یا شهروندان آن درخواست تجارت کنند.

در این گزارش تاکید شده است که FSC به رویه های بین المللی رجوع خواهد کرد و در صورت نیاز در آینده، اصلاحاتی را در چارچوب مقررات خود بررسی خواهد کرد. بر اساس این گزارش، انتظار می‌رود تا پایان شهریور ماه اعلام رسمی صورت گیرد.

در ماه مارس، هوانگ تین-مو، رئیس FSC اعلام کرد که FSC مسئولیت تنظیم کننده اصلی ارزهای دیجیتال تایوان را بر عهده خواهد گرفت. در 20 مارس، این مقام تاکید کرد که چارچوب نظارتی آتی FSC برای کریپتو سیاست‌ها و قوانین مهمی از جمله جداسازی دارایی‌های شرکت و وجوه مشتریان خواهد داشت.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا