اخبار

وکلای گارلینگ هاوس به رفتار SEC در پرونده ریپل پاسخ دادند و خواستار “تحریم” فوری شدند

وکلای گارلینگ هاوس پس از رفتارهای نامناسب بیشتر خواستار “تحریم” علیه SEC هستند.

در جدیدترین توسعه پرونده بحث برانگیز SEC علیه ریپل، وکلای گارلینگ هاوس و لارسن نامه ای در محکومیت رفتار SEC و خواستار “تحریم” فوری علیه نهاد نظارتی ارسال کرده اند.

در این نامه که در 24 مارس منتشر شد، آمده است که کمیسیون SEC “تعهد خود را برای اثبات” این که آخرین دقیقه “گزارش کارشناسی” دکتر متز مربوط به محاکمه است و به نتیجه آن لطمه ای وارد نمی کند، انجام نداده است. دکتر متز قبلا گزارشی را به دادگاه ارائه کرده بود. اما او با انتقاد سایر کارشناسان روبرو شد که گفتند به اندازه کافی ثابت نکرده است که تغییرات قیمت ریپل بر خلاف اخبار ارگانیک در مورد ریپل، ناشی از اقدامات دستکاری شده است.

دکتر متز، نامه گارلینگهاوس ادعا می کند، سپس پاسخی غیرمجاز نوشت و نه تنها به انتقاد پرداخت، بلکه نظرات جدیدی را کاملاً اضافه کرد که در گزارش اصلی وجود نداشت. این رویه ای است که امتیازات ناعادلانه ای به دادستان در پرونده های حقوقی مانند این می دهد، زیرا به دفاع وقت کافی برای پاسخگویی منطقی به اتهامات جدید داده نمی شود.

سابقه رفتار نامناسب

این اولین بار نیست که رفتار SEC در این مورد نامناسب خوانده می شود. پس از اینکه درخواست اخیر ریپل برای لغو مهر و موم اسناد داخلی SEC تا حدی پذیرفته شد ، SEC تمام تلاش خود را کرد تا یادداشت‌های درخواستی را ویرایش کند ، ظاهراً برای اطمینان از اینکه آنها منعکس کننده “تفکر خود نویسنده در مورد مذاکرات کارکنان” نیستند.

به گفته وکلای گارلینگهاوس، رفتار مشکوک کمیسیون بورس و اوراق بهادار و عدم شفافیت عمومی «نیاز به تحریم‌ها» دارد. این نامه کوبنده مدت‌ها در حال ساخت بوده است زیرا ریپل مکرراً SEC را به رفتار ناعادلانه در آستانه محاکمه و در طول فرآیند دادرسی متهم کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا