اخبار

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به زیر 1 تریلیون دلار رسیده است، چه اتفاقی می افتد؟

ارزش کل بازار کریپتو اکنون در سطح ژانویه 2021 است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به زیر 1 تریلیون دلار رسیده است. آخرین باری که استفاده از حروف بزرگ در این منطقه دیده شد در ژانویه 2021 بود. آنچه پس از آن اتفاق افتاد را به خوبی به خاطر دارند، اما ما با نگاه کردن به نمودار TradingView حافظه شما را تازه می کنیم . پس این بار چه خواهد شد؟

آیا هنوز کاپیتولاسیون وجود دارد؟

مهم نیست که چقدر طرفداران کریپتو بخواهند از همه الگوهای معمول و مرسوم مالی سنتی فاصله بگیرند، ارزش این را دارد که بدانیم بازار کریپتو خود را به فرآیند استاندارد چرخه بازار وا می دارد.

با توصیف مختصر چرخه بازار، چهار مرحله کلیدی وجود دارد: انباشت، حرکت، توزیع و تسلیم. سوال مهمی که در ذهن افرادی وجود دارد که از نزدیک بازار را دنبال می‌کنند این است که آیا کاپیتولاسیون از قبل آغاز شده است یا اینکه آیا هنوز قبل از شروع انباشتگی فرصت سقوط داریم؟

موضوع پیچیده است. به عنوان مثال، Glassnode ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال در بررسی اوایل ژوئن خود نوشت که بازار احتمالاً در مرحله نهایی تسلیم است. استدلال‌ها و مشاهدات شامل این واقعیت است که بازار در نزدیکی پایین‌ترین قیمت‌های چرخه 2021-2022 معامله می‌شود، بیشتر سرمایه‌گذاران متحمل زیان‌های غیرقابل تحقق می‌شوند و درآمد استخراج‌کنندگان به شدت کاهش یافته است. حقایق در واقع وجود دارد، اما از زمان انتشار این بررسی، کل سرمایه بازار کریپتو 22 درصد دیگر کاهش یافته است که بسیار زیاد است.

با 943 میلیارد دلار، اکنون 140 میلیارد دلار با انتهای سال 2021 فاصله داریم که معادل کاهش 17 درصدی اضافی است. حتی اگر به این مقادیر نرسیدیم، همانطور که در ابتدا پرسیده شد، به این سؤال که بعداً چه اتفاقی می افتد، کاملاً واضح پاسخ داده می شود. علاوه بر این، در هر صورت یک ادغام طولانی، خردکننده و طاقت فرسا وجود خواهد داشت، اما طلوع جدید و حرکت جدیدی در بازار به دنبال خواهد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا