اخبار

ریپل سهام بیت استمپ را به دست می‌آورد: آنچه شناخته شده است

ارائه‌دهنده پرداخت‌های رمزنگاری قدرت را به حرکت در می‌آورد و سهام را در طولانی‌ترین صرافی ارز دیجیتال تضمین می‌کند

طبق گزارش ها، شرکت پیشرو پرداخت ارزهای دیجیتال ریپل، سهام اقلیت Bitstamp، یکی از قدیمی ترین صرافی های رمزنگاری، را از Pantera Capital، یک صندوق تامینی متخصص در ارزهای رمزنگاری شده، به دست آورده است. این تراکنش در گزارش سه ماهه اول گلکسی دیجیتال، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، که در اوایل ماه مه منتشر شد، فاش شد.

بر اساس این گزارش، گلکسی دیجیتال اعلام کرد که به Pantera در مورد فروش سهام خود در بیت استمپ به آزمایشگاه ریپل در سه ماهه اول مشاوره داده است. این معامله در حالی انجام شد که تیم بانکداری سرمایه گذاری گلکسی دیجیتال در سال گذشته به موفقیت بی سابقه ای دست یافت و موقعیت خود را به عنوان یک بانک سرمایه گذاری پیشرو برای دارایی های دیجیتال مستحکم کرد.

بیت استمپ، ریپل و XRP

این خرید به ویژه برای اعضای جامعه XRP جالب است که جزئیات جالبی را در مورد معامله کشف کردند. آنها اشاره کردند که Pantera Capital سرمایه گذاری های اولیه ای در ریپل و بیت استمپ داشته است.

علاوه بر این، بیت استمپ قبلاً به عنوان دروازه ای برای ریپل عمل می کرد و ورود به ریپل‌نت را تسهیل می کرد. در نتیجه، ریپل 30 درصد از حجم معاملات در بیت استمپ را به خود اختصاص می دهد که جفت XRP/Euro برجسته ترین آنهاست. بیت استمپ همچنین جایگاه دومین بازار بزرگ XRP را دارد که تنها پس از بایننس قرار دارد.

تا به امروز، نه ریپل و نه بیت استمپ هیچ نظر رسمی در مورد این رویداد ارائه نکرده اند. در حالی که خرید یک سهام در بورس لوکزامبورگ منطقی به نظر می رسد، انگیزه های دقیق پشت سرمایه گذاری ریپل نامشخص است. حدس زده می شود که خدمات ریپل، مانند Liquidity Hub یا ODL، می تواند ارتباط نزدیکی با این حرکت استراتژیک داشته باشد. با این حال، جزئیات دقیق و پیامدهای خرید احتمالاً در تاریخ بعدی فاش خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا