اخبار ارزهای دیجیتال

ریپل یکی دیگر از مشارکت های مهم CBDC در آسیا را ثبت می کند

ریپل، فین‌تک سنگین‌وزن ایالات متحده، سلطه خود را به عنوان رهبر تلاش‌های جهانی CBDC تقویت می‌کند. امیدوار کننده شروع شد.

با این حال، ریپل قصد دارد فرصت‌هایی را برای توکن‌سازی برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs)، ترکیب‌های مصنوعی روی زنجیره در املاک و پروتکل‌های وام/قرض غیرمتمرکز نشان دهد.

ریپل برای برنامه آزمایشی e-HKD با بانک Fubon همکاری می کند

بر اساس اعلامیه رسمی که توسط امی یوشیکاوا، رئیس وب 3 و ارزهای دیجیتال در ریپل به اشتراک گذاشته شده است، این شرکت وارد یک همکاری فنی طولانی مدت با بانک Fubon، یک شرکت بزرگ فین تک مستقر در تایوان شده است.

این ادغام بخشی از برنامه آزمایشی افتتاحیه e-HKD مرجع پولی هنگ کنگ (HKMA) است، آزمایشی با توسعه و پذیرش نسخه مبتنی بر بلاک چین دلار هنگ کنگ.

یعنی، این دو شرکت در زمینه توکن‌سازی دارایی‌های مستغلات و انتشار سهام با ابزارهای مبتنی بر نمونه اولیه دیجیتال HKD با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

ریپل از موارد استفاده e-HKD و نقش لجر ریپل در پیشرفت آن هیجان زده است:

با پیش‌بینی اینکه توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی تا سال 2030 به یک صنعت چند تریلیون دلاری تبدیل شود، توکن‌سازی کالاهایی مانند املاک و مستغلات در بخش خدمات مالی و دولتی به عنوان یک مورد اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مورد استفاده نوآورانه ریپل که ترکیبی از پروتکل‌های e-HKD، املاک و مستغلات توکن‌شده و وام‌دهی است، روی یک دفتر کل خصوصی و امن اجرا می‌شود که با فناوری مشابه لجر ریپل (XRPL) ساخته شده است.

ریپل و بانک Fubon به همراه سایر بازیگران صنعت، پایلوت های مختلفی را توسعه خواهند داد.

آهنگ CDBD ریپل در کانون توجه: انتشار، جوایز و همکاری‌ها

جیمز والیس، معاون مشارکت بانک مرکزی ریپل و CBDCها، ادعا می‌کند که توسعه در منطقه آسیا-اقیانوسیه همچنان تمرکز اصلی برای حجم کاری CBDC در شرکتش است:

منطقه آسیا و اقیانوسیه دارای بسیاری از تنظیم‌کننده‌های آینده‌نگر مانند HKMA است که به دنبال استفاده از قابلیت‌های فناوری بلاک چین هستند. این افتخار بزرگی برای ریپل است که یکی از معدود سازمان های منتخب شرکت کننده در برنامه آزمایشی e-HKD HKMA است. ما اکنون این فرصت را داریم که نشان دهیم چگونه توکن سازی دارایی های مستغلات می تواند برای شهروندان هنگ کنگ ارائه شود، و مطمئن هستیم که راه حل کاملا یکپارچه ما اولین مورد استفاده در صنعت خواهد بود که قدرت اعمال نفوذ CBDC برای دارایی های دارایی املاک و مستغلات را نشان می دهد. رهایی.

همچنین، ریپل یکی از فعال ترین شرکت های بلاک چین در حوزه CBDC ها، توسعه فناوری، بازاریابی و پذیرش گسترده آن است.

در اوایل این ماه، این شرکت دو جایزه بزرگ را برای برنامه CBDC خود کسب کرد.

همچنین، یک پلتفرم یک مرحله ای برای استیبل کوین های تحت حمایت دولت منتشر کرد که در حال حاضر در چهار کشور قابل دسترسی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا