اخبار

پاسخ چارلز هاسکینسون به منتقدانی که ادعا می کنند کاردانو مذهب است و فناوری ندارد

بنیانگذار کاردانو با کارشناسان بازار که ادعا می‌کنند کاردانو چیزی جز «مذهب» نیست، برخورد می‌کند.

چارلز هاسکیسون، رئیس IOG، شرکت سازنده بلاک چین اثبات سهام کاردانو ، در توییتر به منتقدانی که ادعا می‌کنند کاردانو بخش فناوری را از دست داده و فقط دین را به جامعه خود ارائه می‌کند، پاسخ داده است.

آنها همچنین ادعا می کنند که “سرمایه گذاران بزرگ” حتی کاردانو را یک گزینه سرمایه گذاری نمی دانند.

“کاردانو فقط دین است، هیچ فناوری ندارد”

در قسمت اخیر پادکست “Crypto Banter”، چندین متخصص گرد هم آمدند (بنیانگذار مساری رایان سلکیس، شریک مدیریت دراگون فلای کپیتال حسیب قریشی و آویچال گارگ – شریک مدیریتی در الکتریک کپیتال، کارآفرین سریال و یک سرمایه گذار فرشته). میزبان این پادکست، معامله‌گر رمزارز CNBC، ران نونر بود که «Crypto Banter» را تأسیس کرد.

در عصاره ویدئویی منتشر شده در توییتر توسط کاربر StakeWithPride@، حسیب قریشی، اظهار داشت که “همه سرمایه گذاران بزرگ پول هوشمند” به کاردانو فکر نمی کنند. “آنها برای آن وقت نمی گذارند، آن را بررسی نمی کنند.”

با توجه به این سوال که چرا این افراد ظاهراً به بزرگترین بلاک چین اثبات سهام و توکن بومی آن ADA فکر نمی کنند، او سپس اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که رمزارز “ترکیبی از فناوری و دین” است. قریشی ادعا کرد که هر ارز دیجیتال باید هر دو را داشته باشد.

او با موافقت مجری برنامه با او گفت: «کاردانو دین بدون فناوری دارد». پس از آن، ران نونر به اشتراک گذاشت که معتقد است برخلاف اتریوم و سولانا، کاردانو و چارلز هاسکینسون رویکردی آهسته برای ساخت بلاک چین خود به روشی عمیق و آکادمیک بدون عجله و توجه به تمام جزئیات در پیش گرفته‌اند. او گفت، بنابراین، “ما خیلی زود وارد مسابقه شده ایم.”

با این حال، چیزی که او را در مورد کاردانو نگران می‌کند این است که او فعالیت‌های توسعه زیادی در این زنجیره یا سرمایه‌گذاری خطرپذیر زیادی در آن نمی‌بیند. او همچنین اظهار داشت که پروژه های زیادی در کاردانو ساخته نمی شود.

هاسکینسون پاسخ خود را پست می کند

بنیانگذار کاردانو در واکنش به آن ویدئو توییتی کنایه آمیز منتشر کرد و گفت که از آنجایی که کاردانو فقط دین بدون فناوری دارد، همه تیم های توسعه دهنده باید چمدان های خود را ببندند و احتمالاً او باید تمام مراکز تحقیقاتی دانشگاهی را تعطیل کند و صدها مهندس فناوری اطلاعات را اخراج کند.

منبع: توییتر

نهنگ ها 138 میلیون دلار در ADA می خرند

همانطور که قبلا پوشش داده شد، آدرس های رمزنگاری کوسه و نهنگ در اواسط ژوئن پس از سقوط عمده قیمت ، ADA به ارزش 138 میلیون دلار خریداری کردند. در اوایل جولای نیز حدود 80 میلیون دلار در ADA خریداری شد.

آژانس Santiment معتقد است که اگر این روند در ماه آگوست ادامه یابد، وضعیت می تواند “جالب” شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا