پیش بینی قیمت

بررسی آینده آوالانچ (Avalanche) + پیش بینی قیمت ارز دیجیتال AVAX

در این مقاله آینده آوالانچ (Avalanche) و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال AVAX (آواکس) تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی در سال 2021 است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تحلیل و پیش بینی قیمت آوالانچ (AVAX) در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد .

در چند روز گذشته ، به نظر می رسد بازار رمزنگاری به سرعت در حال بهبود است. علاوه بر این ، پس از افت قیمت در دو ماه گذشته ، بازار ارزهای دیجیتال یا ثابت می ماند یا به طور پیوسته افزایش می یابد. در حال حاضر ، به نظر می رسد صنعت دارایی های رمزنگاری شده دوباره صعود خواهد کرد.

آیا ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) نوسان قیمت یکسانی را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله قیمت آوالانچ (AVAX) و تجزیه و تحلیل قیمت آن را در سال 2021 متوجه خواهیم شد. آیا آینده آوالانچ روشن خواهد بود؟

ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX) چیست؟

قبل از این که به آینده آوالانچ بپردازیم بیایید ببینیم اصلا ارز دیجیتال آوالانچ چیست و چه قابلیت هایی دارد؟ Avalanche سریعترین پلتفرم رمزنگاری قراردادهای هوشمند در صنعت بلاک چین است . این پلتفرم دارای بیشترین اعتبارسنجی است که فعالیت خود را از هر پروتکل اثبات سهام تضمین می کند. علاوه بر این ، Avalanche به طرز چشمگیری سریع ، کم هزینه و پلت فرم سبز است. به علاوه ، هر برنامه کاربردی مبتنی بر قرارداد هوشمند می تواند از رقابت خود در آوالانچ بهتر عمل کند.

در 21 سپتامبر 2021 ، آوالانچ شبکه اصلی خود را راه اندازی کرد. از آن زمان ، این پلتفرم برای ایمن سازی بیش از 200 پروژه فردی ، بیش از 14 میلیون دلار AVAX سوخته است و بیش از 1000 اعتبارسنج شخصی ارائه دهنده بلوک و بیش از 600 عضو انجمن در سراسر جهان توسعه یافته است.

اکنون که از آوالانچ بیشتر میدانیم ، آیا فکر می کنید AVAX در سال 2021 ارز دیجیتال سودآوری خواهد بود ؟ با بیگ اینکام همراه باشید و اجازه دهید نمودارها را در این مقاله تجزیه و تحلیل قیمت AVAX و پیش بینی قیمت آوالانچ بررسی کنیم.

وضعیت فعلی بازار آوالانچ (AVAX)

هنگام نوشتن این تجزیه و تحلیل قیمت آوالانچ AVAX با حجم معاملات 24 ساعته 2،785،318،959 دلار 63.88 دلار معامله می شود. قیمت ارز دیجیتال AVAX در 24 ساعت گذشته 5.42 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این ، AVAX دارای منبع گردش فعلی 220،286،577.21 است. در حال حاضر ، برترین پلتفرم های معاملات دارایی دیجیتال AVAX عبارتند از Binance ، OKEx ، Huobi Global ، ZT و CoinTiger.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تحلیل تکنیکی AVAX + آینده آوالانچ برای سال 2021 را شروع کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت آوالانچ (AVAX) برای2021

اخیراً AVAX یازدهمین موقعیت را در CoinMarketCap گرفت. اما آیا تحولات اخیر ، ارتقاء و تغییرات در بلاک چین به افزایش قیمت آوالانچ کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت و آینده آوالانچ (AVAX) نگاهی بیندازیم.

نمودار AVAX/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، AVAX خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز ، AVAX با قیمت بالایی یعنی 63.88 دلار معامله می شود. علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که AVAX اخیراً یک الگوی کانال صعودی را انجام داده است. کانال صعودی اقدام قیمتی است که در جهت صعودی از طریق خط موازی صعودی رخ می دهد.

به علاوه ، نمودار نشان می دهد که بالاترین و پایین ترین سطح از این الگوی قیمت تشکیل شده است. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است.

به عبارت دیگر ، AVAX خود را برای افزایش احتمالی صعودی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است رمز ارز از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته اگر این بازار صعودی همچنان با AVAX باقی بماند ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد.

برعکس ، اگر گاوها در برابر ارزهای دیجیتال حرکت کنند ، قیمت AVAX ممکن است کاهش یابد. به طور خلاصه ، AVAX ممکن است از موقعیت صعودی خود خارج شود و به قیمت نزولی بپردازد. در واقع ، این سطح قیمت در نظر سرمایه گذاران تصویر خوبی نیست.

شاخص قدرت نسبی آوالانچ (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) 60.7 است ، به این معنی که AVAX در حالت خرید بیش از حد قرار دارد. علاوه بر این ، این نشان می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران رمز ارز باید با دقت معامله کنند ، با این حال ، این امر سرمایه گذاران رمزنگاری را وادار می کند تا نگران هرگونه تغییر عمده قیمت باشند.

علاوه بر این ، معامله گران رمزنگاری باید با احتیاط معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار ارزهای رمزنگاری قرار نگیرند. با توجه به این موضوع ، معامله گران ارزهای رمزنگاری شده باید مراقب باشند تا از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری جلوگیری کنند. آینده آوالانچ (AVAX)چگونه خواهد بود؟

اجازه دهید همچنین به میانگین متحرک نمایی (EMA) و میانگین متحرک ساده (SMA) آوالانچ نگاه کنیم.

SMA آوالانچ 30 روزه و میانگین متحرک 50 روزه (منبع: TradingView )

از آغاز سال 2021 ، قیمت AVAX شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که از حرکت قبلی بالاتر است. به علاوه ، اینها بلافاصله با تجمیع ، نوسانات و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، AVAX در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

اکنون به آینده آوالانچ و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال AVAX خواهیم پرداخت…

آینده آوالانچ و پیش بینی قیمت AVAX در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که AVAX در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت AVAX روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد ، AVAX ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 65.12 دلاری خود را پشت سر بگذارد و حتی بالاتر از آن به 76.04 دلار برسد.

نمودار پیش بینی قیمت AVAX/USDT (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به رمزارزها بپردازند ، خرس ها ممکن است تصرف کنند و آوالانچ را از موقعیت صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر ، قیمت AVAX ممکن است تا 48.61 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال ، آینده آوالانچ و پیش بینی بلند مدت قیمت AVAX ما در سال 2021 صعودی است. این امکان بالایی برای رسیدن به ارتفاعات جدید دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده آوالانچ و پیش بینی قیمت AVAX در سال 2022

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، AVAX تا پایان سال 2022 به 120 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول 2022 رشد سریع تا 150 دلار را نشان می دهد. سپس این صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 120 دلار ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

آینده آوالانچ و پیش بینی قیمت AVAX در سال 2023

آینده آوالانچ اگر سطح پشتیبانی در حدود 200-MA ، میانگین متحرک بلند مدت را داشته باشد ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساختن ماموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 200 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت AVAX در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت AVAX و پیش بینی پروژه های جدید این پلتفرم ، سرمایه گذاران AVAX می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند و آینده آوالانچ را تحت تاثیر قرار بدهد. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت AVAX را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 350 دلار برسد.

آینده آوالانچ و پیش بینی قیمت AVAX در سال 2025

آینده آوالانچ و قیمت آن در چهار سال آینده ، می تواند تا 450 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای AVAX چندان دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که AVAX احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده طبق پیش بینی دارد.

نتیجه گیری

به نظر می رسد AVAX آینده ای عالی در سال 2021 دارد. آینده آوالانچ با تحولات مداوم که در داخل اکوسیستم AVAX و بازار کلی رمزنگاری اتفاق می افتد ، ممکن است شاهد پیشرفت AVAX باشیم.

در همین حال ، پیش بینی بلند مدت قیمت AVAX ما در سال 2021 صعودی است. حتی بیشتر ، AVAX صعودی دارای احتمال بالایی برای رسیدن به 76.04 دلار است. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که مقاومت روانی گذشته را بشکند. اگر سرمایه گذاران همچنان در کنار AVAX امسال همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، به 100 دلار برسند.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت AVAX و آینده آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت