دسته‌بندی نشده

کوین‌بیس کلود پلتفرم توسعه دهنده وب 3 را معرفی کرد

در سال 2021، کوین بیس متعهد شد که به خدمات وب آمازون کریپتو تبدیل شود. اکنون، توسعه وب 3 از طریق کوین بیس کلود را هدف قرار داده است.

پلتفرم زیرساخت بلاک چین کوین بیس کلود رسما پلتفرم توسعه دهنده وب 3 خود را راه اندازی کرده است و به کاربران امکان می دهد برنامه های غیرمتمرکز جدید را به صورت رایگان بسازند.

این شرکت روز چهارشنبه فاش کرد که پلتفرم توسعه‌دهنده جدید که نود نام دارد، به کاربران اجازه می‌دهد برنامه‌های وب 3 را در حین دسترسی به بلاک چین و فهرست‌کننده‌های اتریوم ایجاد و نظارت کنند. در حالی که نود یک مدل اشتراک ردیفی ارائه می دهد، برنامه رایگان شامل دسترسی به API های پیشرفته است که امکان ایجاد برنامه های غیرمتمرکز و برنامه های توکن غیرقابل تغییر (NFT) را فراهم می کند.

کوین بیس کلود ادعا می کند که ایجاد نود سریعتر برنامه های وب 3 را در عین کاهش پیچیدگی و هزینه را امکان پذیر می کند. این به پیشنهادات خدمات گسترده‌تر پلتفرم، که شامل دسترسی همه‌جانبه به پرداخت‌ها، هویت، تجارت و زیرساخت داده می‌شود، می‌خورد.

همانطور که از نام آن پیداست، کوین بیس کلود توسط صرافی ارز دیجیتال کوین بیس در سال 2021 ایجاد شد تا ابزارهای آشنا برای ساخت محصولات غیرمتمرکز را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. اندکی پس از راه اندازی مجموعه توسعه دهندگان، مدیران کوین بیس با اشاره به خدمات وب آمازون ، که بازار ابر سازمانی را قدرت می دهد ، اعلام کردند که “می خواهند AWS کریپتو باشند” .

وب 3 تبدیل به واژه‌ای فراگیر برای توصیف برخی از نسخه‌های آینده اینترنت شده است. با این حال، توسعه‌دهندگان، سرمایه‌گذاران خطرپذیر و سرمایه‌گذاران علاقه زیادی به شناسایی و فرمول‌بندی این اینترنت آینده فراتر از ویژگی‌های مشترک تمرکززدایی و جوامع تحت کنترل کاربر دارند.

در کنوانسیون اخیر کریپتو استرالیا، مدیر عامل تراست ولت، ایوین چن، گفت که سه مانع از پذیرش گسترده وب 3 جلوگیری می کند: امنیت، سهولت استفاده و حریم خصوصی. در حالی که او برخی از راه حل ها را بیان کرد، چن گفت که بازار نزولی می تواند فرصتی عالی برای رسیدگی به نگرانی های مصرف کننده قبل از اینکه مفاهیم وب 3 توجه جریان اصلی بیشتری را به خود جلب کند، فراهم کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا