اخبار

رشد 800 درصدی سپرده گذاری های اتریوم در قرارداد هوشمند Optimism

با انتشار آتی اتریوم 2.0، سرمایه‌گذاران تعداد بسیار زیادی اتریوم را به قرارداد هوشمند Optimism با سپرده‌هایی که به 40000 سکه افزایش می‌یابد، سپرده‌گذاری می‌کنند و تعداد سکه‌هایی که در 90 روز گذشته به آپتیمیزوم سپرده شده است، مشاهده نشده است.

علاوه بر افزایش شدید سپرده‌ها، آپتیمیزوم شاهد افزایش حجم معاملات بود، این یک نشانه بنیادی قوی است که ممکن است نشان دهد که رالی فعلی توکن OP مملو از معاملات سوداگرانه است و ممکن است پس از عرضه به‌روزرسانی اتریوم شاهد کاهش سریع حجم باشیم.

تحلیلگران Santiment مدل‌های امواج الیوت را برای خوش‌بینی پیشنهاد کردند که نشان می‌دهد این دارایی در «موج تصحیح» بعدی حرکت خود را از دست می‌دهد. با توجه به ارزش بازار نسبتاً پایین و حجم دارایی، مشخص نیست که آیا مدل قیمت امواج الیوت در این مورد قابل اجرا است یا خیر.

حجم اجتماعی شاخص دیگری است که اغلب توسط Santiment استفاده می‌شود و معمولاً تعداد تعاملات بین کاربران و هشتگ‌ها و روندها را در رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر نشان می‌دهد. متأسفانه حجم اجتماعی برخلاف حجم معاملات و قیمت توکن OP در بازار است.

تحلیل تکنیکال OP

به دلیل فقدان تاریخچه معاملات، هر اندیکاتور فنی برای توکن آپتیمیزوم در دسترس نیست ، به همین دلیل است که پیش‌بینی و تحلیل به بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت محدود می‌شود. در حال حاضر، هر دو بازه زمانی درون روز و روزانه نشان می‌دهند که OP بسیار بیش از حد فروش است، که با توجه به افزایش 140 درصدی، بی‌معنی است.

در زمان انتشار، OP با قیمت 1.9 دلار تغییر می کند و در دو روز گذشته با اصلاح 5 درصدی روبرو می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا