اخبار

وایت پیپر بیت کوین بی سر و صدا توسط اپل از آخرین نسخه بتا MacOS حذف شد: گزارش

کاغذ سفید بیت کوین از سال 2018 به طور مخفیانه در تمام نسخه های سیستم عامل مک اپل ارسال شده است.

در 25 آوریل، سایت خبری 9to5Mac متمرکز بر اپل گزارش داد که شرکت Big Tech یک برنامه اسکنر آزمایشی به نام Virtual Scanner II را در آخرین نسخه بتا MacOS Ventura 13.4 حذف کرده است و متعاقباً کاغذ سفید بیت کوین از بین رفته است.

یک پست وبلاگی در تاریخ 5 آوریل از فن‌آوری Andy Baio نشان داد که یک نسخه PDF از کاغذ سفید بیت کوین ساتوشی ناکاموتو PDF در پنج سال گذشته همراه با هر نسخه از MacOS ارسال شده است.

این سند در Virtual Scanner II در macOS یافت شد. هیچ‌کس نمی‌دانست چرا آنجا بوده است، اما گمان می‌رود که “فقط یک شوخی در میان مهندسان اپل” باشد.

به گزارش Apple Insider، تئوری های توطئه وحشی دیگری مانند ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار اپل، استیو جابز ظاهر شده است.

با این حال، اپل به وضوح جنبه خنده دار را ندید و اکنون این سند را از آخرین نسخه سیستم عامل مک حذف کرده است.

کاغذ سفید در پوشه ای در برنامه Image Capture و سایر فایل های به ظاهر تصادفی مانند PDF و تصاویر قرار داشت. 9to5Mac نظر داد:

این تقریباً نظریه اصلی ما را تأیید می کند که هم کاغذ سفید بیت کوین و هم ابزار داخلی هرگز قرار نبود توسط کاربران عادی پیدا شوند.

در یک توسعه مرتبط، یک دادگاه کالیفرنیا حکم داده است که غول فناوری قوانین رقابت ایالتی را با جلوگیری از استفاده توسعه دهندگان از روش های پرداخت درون برنامه ای جایگزین نقض کرده است. به روش واقعی اپل، این شرکت سعی کرد سازندگان و توسعه دهندگان NFT را مجبور کند از پلتفرم پرداخت خود استفاده کنند، جایی که 30٪ کمیسیون از آنها دریافت می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا