اخبار

کوین بیس کاستودی رهبری را قبل از تصمیم ETF بیت کوین تغییر می دهد: گزارش

ریک شونبرگ جانشین آرون شنارچ به عنوان مدیر عامل کوین بیس کاستودی خواهد شد، زیرا رقابت ETF بیت کوین در حال افزایش است.

بازی صندلی های موزیکال قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک صندوق نقدی قابل معامله در صرافی بیت کوین (ETF) در وال استریت مجاز خواهد بود یا نه ادامه دارد و گزارش شده است که کوین بیس جایگزین رهبری کسب و کار نگهبانی خود شده است. به گزارش بلومبرگ، آرون اشنارچ اخیراً از سمت مدیرعاملی کوین بیس کاستودی استعفا داده است.

اشنارچ از ژوئن 2022 رهبری این شرکت را بر عهده داشت، اما اکنون بر اساس پروفایل لینکدین وی، ریک شونبرگ، مدیر ارشد فناوری فین‌تک که از سال 2021 در کوین بیس کار می‌کند، به عنوان رئیس نگهبانی، بنیادها و تجارت جانشین او شده است. گلدمن ساکس، استیت استریت و جی پی مورگان چیس از جمله کارفرمایان قبلی او هستند.

سخنگوی کوین‌بیس به بلومبرگ گفت: «ما به‌طور گسترده‌ای برای تأیید ETF آماده شده‌ایم» و افزود که سیستم‌های این شرکت «برای کنترل حجم معاملات افزوده، افزایش نقدینگی و افزایش کلی تقاضا در سیستم‌های ما طراحی و آزمایش شده‌اند».

کوین بیس کاستودی یک شرکت اعتماد است، به این معنی که به عنوان یک نگهبان قانونی دارایی ها عمل می کند و تضمین می کند که آنها طبق خواسته مالک یا الزامات قانونی مدیریت و توزیع می شوند. این شرکت تحت نظارت دپارتمان خدمات مالی نیویورک است و توسط Deloitte & Touche حسابرسی می شود.

در صورتی که ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تایید شود، کوین بیس کاستودی از توکن های دیجیتال از طرف بسیاری از مدیران دارایی محافظت می کند.

این خبر تنها چند روز پس از استعفای بری سیلبرت، بنیانگذار گروه ارز دیجیتال، از هیئت مدیره گری اسکیل منتشر شد. به گفته برخی از مفسران بازار کریپتو، خروج سیلبرت می‌تواند شانس گری اسکیل را برای تبدیل موفقیت‌آمیز تراست بیت کوین گری اسکیل خود به ETF بیت‌کوین افزایش دهد.

SEC قبلاً چندین درخواست را رد کرده است، اما وزن متقاضیان و حکم اخیر دادگاه ممکن است این بار به نتیجه متفاوتی منجر شود. شرکت‌هایی که در صف تایید مقررات هستند، شامل غول‌های مالی مانند بلک راک، فرانکلین تمپلتون و گری اسکیل اینوستمنت هستند که همگی قصد دارند از کوین بیس کاستودی برای ذخیره بیت کوین استفاده کنند.

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF انتظار دارد در 9 ژانویه تصمیم مثبتی گرفته شود و معاملات در حدود 11 ژانویه آغاز شود. این چشم انداز قیمت بیت کوین را به سمت آسمان هدایت می کند و این ارز دیجیتال در سال 2023 نزدیک به 160 درصد افزایش می یابد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا