اخبار

شریک اصلی ریپل در اروپا به بنیاد پوند دیجیتال می پیوندد: جزئیات

فناوری مالی ریپل امکان پرداخت بی‌درنگ بین‌المللی را فراهم می‌کند.

بنیاد دیجیتال پوند ، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر توسعه و اجرای پوند دیجیتال در بریتانیا، اضافه شدن شریک ریپل، مدولر را به جامعه عضویت خود اعلام کرده است.

پلتفرم پرداخت مدولر به گروه‌های کاری پرداخت‌ها و موارد استفاده بنیاد پوند دیجیتال می‌پیوندد و رهبری هر دو گروه را بر عهده می‌گیرد و مأموریت و رهبری فکری بنیاد را در این دو حوزه مهم پیش می‌برد.

در فوریه سال جاری، Modulr همکاری خود را با ریپل برای فعال کردن پرداخت ها در بریتانیا و اروپا اعلام کرد. دو فین‌تک برتر در شراکتی به هم پیوستند که به اعتقاد آنها انجام پرداخت‌های بین‌المللی بی‌درنگ را برای شرکت‌ها ساده‌تر می‌کند که توسط فناوری مالی ریپل، ریپل‌نت، امکان‌پذیر است. مدولر همچنین یکی از معدود بانک های غیربانکی است که مستقیماً به بانک انگلستان متصل است و به پلت فرم پرداخت اجازه می دهد وجوه را در بانک مرکزی تسویه کند.

سال گذشته، ریپل به‌عنوان یکی از اعضای بنیان‌گذار بنیاد دیجیتال پوند در تلاش برای تعامل با بانک‌های مرکزی در سطح جهانی در مورد مسائل فنی و سیاستی مرتبط با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به آن پیوست.

این در حالی است که تجزیه و تحلیل اخیر نشان می دهد که بیش از 80٪ از بانک های مرکزی به طور فعال در حال کاوش نوعی ارز دیجیتال با پشتوانه دولتی – از جمله CBDC ها هستند. همچنین سال گذشته، ریپل اعلام کرد که با بانک مرکزی بوتان، اداره پولی سلطنتی (RMA) همکاری می کند تا موارد استفاده از پرداخت های خرده فروشی، فرامرزی و عمده فروشی را برای Ngultrum دیجیتال با استفاده از راه حل CBDC خود آزمایش کند.

در یک خبر مثبت، قاضی منطقه، آنالیسا تورس، درخواست‌های استارت‌آپ جت خصوصی TapJets و شریک ریپل I-Remit را برای اجازه ارسال خلاصه‌های amicus curiae در دعوی در حال انجام پذیرفته است. این توسعه پس از آن صورت می گیرد که قاضی به دقت درخواست های اشخاص ثالث را برای ارسال خلاصه های دوستانه همراه با پاسخ های طرفین بررسی کرد.

کسب و کارها اظهار داشتند که علاقه آنها به این پرونده ناشی از استفاده آنها از راه حل های ریپل است، که ممکن است به این معنی باشد که حکم دادخواست می تواند بر نحوه انجام تجارت آنها تأثیر بگذارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا