اخبار

ریپل همکاری خود را با I-Remit افزایش می دهد

شرکت بلاک چین ریپل همکاری دیرینه خود را با شرکت فیلیپینی I-Remit افزایش داده است.

شرکت بلاک چین ریپل همکاری خود را با I-Remit، بزرگترین شرکت حواله غیربانکی فیلیپینی، گسترش داده است.

طبق اعلامیه روز چهارشنبه ، I-Remit از راه حل نقدینگی درخواستی (ODL) ریپل به منظور افزایش کارایی جریان های خزانه داری فرامرزی خود استفاده خواهد کرد.

این دو شرکت در ابتدا در سال 2018 به نیروها پیوستند. این یکی از اولین پذیرندگان راه حل ODL است که امکان پرداخت سریع مرزی را با استفاده از توکن XRP به عنوان ارز پل فراهم می کند.

با استفاده از راه حل ODL، در واقعI-Remit دیگر مجبور نیست با تنگناهای مربوط به پرداخت های خزانه سنتی مقابله کند. اکنون امکان تسویه حساب های یک روزه وجود دارد. این بدان معنی است که I-Remit نمی تواند از شرکت های تابعه و شرکای خود در سراسر جهان به روشی کارآمدتر پشتیبانی کند.

بروکس اینتویستل، معاون ارشد و مدیر عامل ریپل، ادعا می کند که گسترش همکاری طولانی مدت با I-Remit به این شرکت کمک می کند تا شکاف نقدینگی را پر کند، که به آن امکان می دهد جنبه های دیگر تجارت خود را رشد دهد.

فیلیپین یکی از برترین دریافت کنندگان حواله در جهان است، به همین دلیل است که بازار جذابی برای ریپل است. این کشور سالانه حدود 34 میلیارد دلار حواله دریافت می کند.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، ریپل یک سرویس حواله مستقیم برای نقل و انتقالات برون مرزی از قطر به فیلیپین راه اندازی کرد.

در ماه آوریل، iRemit همکاری با Velo Labs را برای پردازش حواله های ارسال شده از طریق کریدور استرالیا-فیلیپین اعلام کرد.

ریپل اخیراً به عنوان ارائه دهنده پیشرو حواله در منطقه آسیای جنوب شرقی شناخته شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا