اخبار

SEC در مقابل ریپل: کمیسیونر CFTC از SEC پشتیبانی نمی کند و با مدیرعامل ریپل دیدار می کند

کمیسر CFTC حتی قبل از ملاقات با برد گارلینگ هاوس از SEC ناراضی بود.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، جلسه اخیر بین کارولین دی فام، کمیسیونر CFTC و براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل ، شایعات و بحث های زیادی را در بحبوحه نبرد حقوقی مداوم بین استارت آپ کریپتو و کمیسیون نظارتی دیگر، SEC، ایجاد کرد.

کمیسر فام در ژوئیه سال جاری نظر خود را در مورد SEC بیان کرد، زمانی که گفت که تنظیم از طریق اجرا غیرقابل قبول است و به عنوان مثال پرونده Wahi را ذکر کرد. کمیسیونر با تشریح اهمیت این فرآیند به دلیل پیامدهای احتمالی آن برای کل صنعت کریپتو، از اصول باز بودن و شفافیت استفاده کرد که عموم و متخصصان را در ایجاد قوانین درگیر می کند.

با خواندن بین خطوط بیانیه فام، می توان نارضایتی او را از اقدامات SEC، بدون هیچ تلاشی برای همکاری متقابل با سایر تنظیم کننده ها، به تنهایی احساس کرد. علاوه بر این، در همان بیانیه ژوئیه، این مقام مسئول حمایت از «مصرف‌کنندگان نهایی» یعنی سرمایه‌گذاران را اولویت اصلی همه تنظیم‌کننده‌ها می‌خواند.

در طرف دیگر قضیه نیز افکار مشابهی بیان شده است. به عنوان مثال، جان دیتون ، یک فعال و وکیل طرفدار رمزارز، SEC را متهم کرد که به همه دارندگان ریپل که سرمایه‌گذاری‌هایشان به دلیل تحقیقات تنظیم‌کننده آسیب زیادی دیده است، آسیب رسانده است.

CFTC در مقابل SEC ؟

اخیراً مشخص شد که گری جنسلر، رئیس SEC، از قانونی حمایت می کند که بر اساس آن اتریوم و بیت کوین می توانند تحت کنترل CFTC قرار گیرند، در حالی که سایر ارزهای دیجیتال می توانند تحت کنترل SEC باشند. با این حال، با آخرین اخبار ، به نظر می رسد که راه حل این موضوع به سختی نهایی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا