پیش بینی قیمت

آینده ارز هدرا هش گراف (Hedera Hashgraph) + پیش بینی قیمت HBAR تا سال 2026

این مقاله بررسی آینده ارز هدرا هش گراف (Hedera Hashgraph) / پیش بینی قیمت HBAR تا سال 2026 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت هدرا هش گراف در نظر گرفته‌ایم.

در آغاز سال 2022، قابل توجه است که بسیاری از آلتکوین ها تجهیز شده اند و قیمت های خود را به شدت افزایش داده اند. ارز دیجیتال هدرا هش گراف با عملکرد خود دنیای ارزهای دیجیتال را شگفت زده می کند. امروز، آن کریپتو در 12 ماه گذشته نرخ رشدی بیش از 875 درصد داشته است، سطحی که واقعا مورد علاقه سرمایه گذاران است.

آیا HBAR می تواند در سال 2022 ارز دیجچیتال سودآوری باشد؟ به زودی متوجه خواهیم شد. اما قبل از اینکه به پیش بینی قیمت هدرا هش گراف خود ادامه دهیم ، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که ” هدرا هش گراف چیست؟”

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال هدرا هش گراف (HBAR) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

Hedera Hashgraph لایه اعتماد اینترنت است که یک شبکه عمومی است که افراد و شرکت ها را قادر می سازد تا برنامه های قدرتمند غیرمتمرکز (DApps) توسعه دهند. علاوه بر این، این پلتفرم به‌منظور ایجاد یک سیستم منصفانه‌تر و کارآمدتر ساخته شده است که تعدادی از محدودیت‌هایی را که پلتفرم‌های قدیمی‌تر مرتبط با بلاک چین با آن مواجه خواهند بود، از بین می‌برد که شامل عملکرد کند و بی‌ثباتی می‌شود.

در آگوست 2018، بودجه این پلتفرم از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) تامین شد. بیش از یک سال بعد در سپتامبر 2019، این پلتفرم برای اولین بار دسترسی آزاد را به شبکه اصلی خود راه اندازی کرد. علاوه بر این، به‌عنوان بخشی از ICO، سرمایه‌گذاران می‌توانند توکن ابزار اصلی پلتفرم HBAR را با کمترین قیمت ممکن خریداری کنند.

علاوه بر این، توکن HBAR نقش دوگانه ای را در داخل شبکه عمومی Hedera ارائه می دهد. قابل ذکر است، HBAR به خدمات Hedera، که شامل قراردادهای هوشمند ، ذخیره فایل و همچنین تراکنش‌های منظم است، کمک می‌کند. پلت فرم Hedera Hashgraph برای کمک به ایمن سازی پلتفرم استفاده می شود زیرا کاربران HBAR می توانند توکن ها را برای کمک به حفظ یکپارچگی پلتفرم به اشتراک بگذارند.

از نظر فناوری، هدرا هشگراف (HBAR) یک شبکه عمومی اثبات سهام است که با اجماع هشگراف پشتیبانی می‌شود. در نتیجه، HBAR می تواند سرعت تراکنش سریع را با مصرف پهنای باند کم انجام دهد. همچنین، این دلیلی است که HBAR را به یکی از دارایی های دیجیتال محبوب و پیشرو در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است .

اکنون که در مورد HBAR روشن شدیم، آیا فکر می‌کنید HBAR در سال 2022 ارز دیجیتال سودمندی خواهد بود؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت HBAR و پیش‌بینی قیمت هدرا هش گراف و هم چنین آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) ببینیم.

وضعیت فعلی بازار هدرا هش گراف (HBAR)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت هدرا هش گراف با 0.3043 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 101،267،971 دلار معامله می شود. قیمت HBAR در 24 ساعت گذشته 3.62 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، HBAR دارای منبع گردشی فعلی 18.09B است. در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای هدرا هش گراف، Binance ، OKEx ، Huobi Global ، KuCoin و HitBTC هستند.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی HBAR و آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) برای سال 2022 برویم.

تجزیه و تحلیل قیمت هدرا هش گراف (HBAR)

در حال حاضر، HBAR جایگاه 35 را در کوین مارکت کپ دارد. اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین HBAR به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت HBAR ادامه دهیم .

نمودار HBAR/USDT که الگوی کانال نزولی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

نمودار فریم روزانه بالا الگوی کانال نزولی را نشان می دهد. این یک الگوی صعودی است که از پیوستن به اوج‌های بالاتر و پایین‌ترهای بالاتر شکل می‌گیرد. بر اساس نمودار بالا، HBAR توانست در روزهای ابتدایی ماه به خوبی از موقعیت خود در برابر خرس ها دفاع کند.

به عبارت دیگر، HBAR خود را برای افزایش احتمالی صعودی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است کریپتو از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد. البته، اگر بازار صعودی همچنان با HBAR باقی بماند، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد. آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) به خیلی از عوامل بستگی دارد.

برعکس، اگر گاوها علیه کریپتو مخالفت کنند، قیمت HBAR ممکن است کاهش یابد. به طور خلاصه، HBAR ممکن است از موقعیت روند صعودی خود خارج شود و به قیمت نزولی سقوط کند. این الگو دوره تثبیت را نشان می دهد که ممکن است باعث شکست یا شکست قیمت شود. علاوه بر این، شکست از خط روند پایین تر، شروع یک روند نزولی جدید را نشان می دهد. در مقابل، شکست از سیگنال خط روند بالا نشان دهنده آغاز یک روند صعودی جدید است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، HBAR از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این در نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد.

شاخص قدرت نسبی HBAR (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از 48.68 است، به این معنی که HBAR در وضعیت خرید و فروش بیش از حد نیست. با در نظر گرفتن همه این موارد، معامله گران می توانند آگاه باشند و از زیان های غیرمنتظره ناشی از نوسانات وحشیانه بازار کریپتو دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز قبل از این که به آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت هدرا هش گراف شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از HBAR قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، HBAR در سال 2022 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) و پیش بینی قیمت در سال 2022

نمودار زیر نشان می دهد که HBAR در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت هدرا هش گراف روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، HBAR ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 0.58 دلاری خود عبور کند و بالاتر رود.

نمودار قیمت HBAR / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، خرس‌ها ممکن است کنترل را در دست بگیرند و HBAR را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت HBAR ممکن است به تقریباً 0.13 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت HBAR و آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) ما برای سال 2022 صعودی است. این احتمال زیاد برای پیشی گرفتن از بالاترین قیمت فعلی (ATH) در حدود 0.57 دلار در سال جاری دارد. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2023 به 7.5 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2023 رشد سریع تا 4 دلار را نشان خواهد داد. سپس رشد کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با مشارکت‌ها و پیشرفت‌های آتی، رسیدن به 7.5 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) و پیش بینی قیمت در سال 2024

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) اگر سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA که میانگین متحرک بلندمدت است حفظ کند، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساخت ماموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 15 دلار خواهند داشت و باعث می‌شود که کاهش پیدا نکند، بلکه به طور مداوم بازی کنند.

پیش بینی قیمت هدرا هش گراف (HBAR) در سال 2025

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) با توجه به آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها و پیش بینی پروژه های جدید پلت فرم، سرمایه گذاران HBAR می توانند انتظار مشارکت و ادغام های زیادی را در حدود سال 2025 داشته باشند. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 30 دلار برسد.

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) و پیش بینی قیمت در سال 2026

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) در چهار سال آینده می تواند تا 50 دلار افزایش یابد. علاوه بر این، رسیدن به این سطح برای HBAR چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که HBAR طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید به زودی در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

هدرا هشگراف در سال 2022 آینده روشنی در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم HBAR و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن HBAR به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش‌بینی قیمت HBAR صعودی در سال 2022 تقریبا 0.5 دلار است. HBAR حتی ممکن است به 3 $ برسد اگر سرمایه گذاران تصمیم گرفته اند که HBAR یک سرمایه گذاری خوب در 2،022 است، همراه با ارز رمزنگاری جریان اصلی مانند بیت کوین و اتریوم.

نظر شما درباره آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) و پیش بینی قیمت هدرا هش گراف چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

HBAR چیست؟
هدرا هش گراف لایه اعتماد اینترنت است که یک شبکه عمومی است که افراد و شرکت ها را قادر می سازد تا برنامه های قدرتمند غیرمتمرکز (DApps) توسعه دهند.

چگونه یک توکن HBAR بخریم؟
کاربران می توانند توکن های HBAR را با خرید آنها از صرافی های ارزهای دیجیتال مانند Binance، FTX، OKEx، Huobi Global و Upbit دریافت کنند.

آیا HBAR از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
HBAR یک سرمایه گذاری خوب در سال 2022 است. با این حال، HBAR امکان پیشی گرفتن از ATH فعلی خود را در حدود 0.57 دلار برای رسیدن به ATH جدید دارد.

آیا HBAR به زودی به 3 دلار می رسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که HBAR طبق روند صعودی فعلی در آینده نزدیک به 3 دلار برسد.

آینده ارز هدرا هش گراف (HBAR) از سال 2023 تا سال 2026

پیش بینی می شود قیمت هدرا هش گراف (HBAR) تا سال 2023 به 7.5 دلار برسد.
پیش بینی می شود قیمت هدرا هش گراف (HBAR) تا سال 2024 به 15 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت هدرا هش گراف (HBAR) تا سال 2025 به 30 دلار برسد.
پیش بینی می شود قیمت هدرا هش گراف (HBAR) تا سال 2026 به 50 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا