اخبار

تراست ولت افزونه مرورگر را راه‌اندازی می‌کند و با بایننس پی ادغام می‌شود

افزونه جدید مرورگر به کاربران امکان ذخیره، ارسال و دریافت رمزارز در تمام زنجیره های EVM و سولانا را می دهد.

پس از فروپاشی FTX و به طور کلی بانکی که در صرافی های رمزنگاری کار می کند، کیف پول تراست ولت با سرپرستی خود شتاب بیشتری می گیرد. در یک هفته، این شرکت افزونه مرورگر مورد انتظار را راه‌اندازی کرد و با بایننس همکاری کرد که کاربران آن اکنون می‌توانند وجوه خود را مستقیماً به یک حساب تراست ولت انتقال دهند.

در 14 نوامبر، تراست ولت افزونه مرورگر خود را راه اندازی کرد که اکنون در مرورگرهای گوگل کروم و اوپرا موجود است. این برنامه افزودنی به کاربران امکان ذخیره، ارسال و دریافت رمزارز در تمام زنجیره های EVM و سولانا را می دهد. یک عملکرد تشخیص خودکار شبکه، تجربه یکپارچه dApp را بدون نیاز به افزودن دستی شبکه به کاربران ارائه می دهد.

این افزونه همچنین شامل پشتیبانی چند کیف پول، پشتیبانی NFT، ارائه دهندگان فیات روی رمپ، و ادغام بلاک چین غیر EVM و همچنین پشتیبانی از کیف پول سخت افزاری است.

در 16 نوامبر، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بایننس، از راه اندازی تراست ولت بایننس پی خبر داد. اکنون، کاربران بایننس مجبور نیستند آدرس کیف پول را اسکن یا وارد کنند، زیرا کیف پول اعتماد خود را در میان گزینه‌های برداشت مستقیم دارند. و هزینه ای بالاتر از هزینه های گاز بلاک چین نخواهد داشت. با گذشت زمان، این عملکرد فقط در نسخه اندروید اپلیکیشن تراست ولت پشتیبانی می شود، اما بایننس نسخه iOS را «به زودی» اعلام می کند.

پیش از این، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، علناً تراست ولت را تأیید کرد و اظهار داشت که “حضانت شخصی یک حق اساسی بشر است.” با توجه به اینکه بایننس از سال 2018 مالک ارائه‌دهنده کیف پول در ایالات متحده است، این اقدام جای تعجب ندارد.

تا 15 نوامبر، توکن کیف پول اعتماد (TWT) در شش روز نزدیک به 150 درصد افزایش یافته است و رکود در بازار ارزهای دیجیتال را که سرمایه خالص آن تقریباً 100 میلیارد دلار در همان دوره سقوط کرده است، کاهش داده است. در همین حال، حجم معاملات این توکن از 279 میلیون TWT به 593.25 TWT در مدت مشابه افزایش یافته است که نشان دهنده اعتقاد بازار به روند صعودی آن است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا