اخبار

خاورمیانه ETP فیزیکی بیت کوین را در فهرست نزدک دبی دریافت می کند

خاورمیانه، یکی از بازارهای رمزنگاری با سریع‌ترین رشد در جهان، اکنون فرصت جدیدی را برای سرمایه‌گذاری مستقیم در بیت‌کوین از طریق 21Shares بیتکوین ETP ارائه می‌کند.

21Shares، ارائه‌دهنده بزرگ جهانی محصولات صرافی ارزهای دیجیتال (ETP)، در حال معرفی یک ETP بیت‌کوین فیزیکی در امارات متحده عربی است.

این شرکت در 12 اکتبر اعلام کرد که 21Shares بیت کوین ETP جدید تجارت در صرافی مالی بین‌المللی نزدک دبی تحت علامت ABTC را آغاز کرده است.

هانی راشوان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت 21Shares به یک سرانه گفت: محصول رمزنگاری تازه راه اندازی شده دارای پشتوانه فیزیکی است، به این معنی که به طور کامل توسط دارایی های بیت کوین اساسی که آنها با اهرم 1:1 دنبال می کنند، وثیقه می شود. او خاطرنشان کرد که دارایی‌های رمزنگاری زیربنایی ETP در یک کیف پول آفلاین برای اطمینان از امنیت بهتر سپرده می‌شوند.

گسترش 21Shares به امارات متحده عربی نقطه عطفی در رشد بین المللی این شرکت است. از جمله Nasdaq Dubai، ETPهای 21Shares در 12 صرافی، از جمله SIX Swiss Exchange، Deutsche Börse، EuroNext، BXSwiss، Wiener Börse، Quotrix، Gettex، Börse Stuttgart، Börse München، Börse Nadasqdorf و Börse Nadasqdorf فهرست شده است.

به گفته راشوان، آلمان و سوئیس در حال حاضر دو بازار بزرگ برای ETPهای رمزنگاری 21Shares در اروپا هستند.

راشوان گفت: «از نظر MENA، با توجه به ماهیت رمزنگاری دوستدار منطقه، ما انتظار علاقه شدیدی را داریم.

مدیرعامل همچنین خاطرنشان کرد که منطقه MENA به مرکزی برای شرکت‌های رمزنگاری و صرافی‌های بزرگ مانند FTX، کراکن و Blockchain.com تبدیل شده است و سرمایه‌گذاران بیشتری را به دنبال تصمیم هند برای مالیات 30 درصدی بر درآمد ارزهای دیجیتال جذب می‌کند. راشوان اظهار داشت: «سطح علاقه و دوستی خاورمیانه در زمینه رمزنگاری، آن را به بازار اصلی برای گسترش 21 سهم تبدیل کرده است.

21Shares تنها شرکتی نیست که محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال را در نزدک دبی فهرست کرده است. سال گذشته، مدیر صندوق سرمایه گذاری کانادایی 3iQ یک بیت کوین ETP را در نزدک دبی نیز فهرست کرد. این محصول تحت علامت QBTC معامله می شود و قرار گرفتن در معرض غیر مستقیم بیت کوین را ارائه می دهد. مدیرعامل 21Shares تاکید کرد: “صندوق بیت کوین 3iQ دارای پشتوانه فیزیکی نیست.”

این خبر بلافاصله پس از آن منتشر شد که 21.co، شرکت مادر جدید 21Shares، شریف الحداد را به عنوان رئیس MENA در ماه اوت منصوب کرد. الحداد، رئیس سابق مدیریت دارایی در Al Mal Asset Management مستقر در دبی، قبلاً تلاش کرده بود یک صندوق قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال با پشتوانه فیزیکی در آل مال راه‌اندازی کند، اما پیشنهاد او مورد تایید قرار نگرفت .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا