اخبار

ریپل مدیریت جدید دریافت می کند: جزئیات

ریپل دستخوش تغییر مدیریت می شود، رئیس جدید منصوب می شود.

شرکت پرداخت رمزارز ریپل از انتصاب رئیس جمهور جدید خبر داد. مونیکا لانگ، معاون ارشد و مدیر کل سابق این شرکت، که 9 سال پیش در سال 2013 به این شرکت پیوست، این مقام افتخاری جدید را دریافت کرد.

طبق بیانیه مطبوعاتی، تیم مونیکا لانگ مسئول راه‌اندازی نقدینگی درخواستی (ODL)، یکی از محصولات کلیدی ریپل با استفاده از XRP بود، که اکنون از طریق شبکه‌ای از شرکا در هر قاره به 40 کشور گسترش یافته است.

همانطور که بیگ اینکام با استناد به آخرین گزارش سه ماهه ریپل گزارش داد، گردش مالی XRP از طریق راهروهای ODL حدود 2.8 میلیارد دلار است و 311 میلیون دلار فروش خالص XRP دارد. این در حالی است که حجم کل پرداخت ها از طریق ریپل نت طبق آخرین آمار به 30 میلیارد دلار می رسد.

این قرار برای چیست؟

به گفته رئیس تازه منصوب شده، ریپل به کاوش عمیق‌تر در حوزه خدمات رمزنگاری متمرکز بر نقدینگی، تسویه حساب و نگهداری ادامه خواهد داد. احتمالاً همین امر در مورد XRP Ledger نیز صدق می کند ، که لانگ در توسعه آن نقش داشته و به عنوان مدیر کل ریپل‌ایکس خدمت می کند. خاطرنشان می شود که در دراز مدت، فاز اول توسعه زنجیره جانبی EVM اجرا شد و NFT در XRPL ، پس از معرفی اصلاحیه XLS-20 ظاهر شد.

می توان گفت ریپل فردی را به ریاست جمهوری منصوب کرده است که هر دو نیمکره اکوسیستم را گرد هم می آورد و در هر دو زمینه پرداخت و بلاک چین تخصص گسترده ای دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا