اخبار

موسسات ایالات متحده 85 درصد از خرید بیت کوین را در «نشانه بسیار مثبت» تشکیل می دهند: Matrixport

رئیس تحقیقات و استراتژی Matrixport پیشنهاد می کند که صنعت به زودی شاهد عملکرد بهتر لایه 1 و سایر آلت کوین ها نسبت به بیت کوین خواهد بود.

به گفته استراتژیست ارشد Matrixport، سرمایه‌گذاران نهادی «از کریپتوها دست نمی‌کشند» و داده‌های اخیر نشان می‌دهد که ۸۵ درصد از خرید بیت‌کوین نتیجه بازیگران نهادی آمریکایی است.

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات و استراتژی در شرکت خدمات مالی، گفت که شواهد نشان می‌دهد که موسسات از کریپتو صرف نظر نمی‌کنند و نشان‌دهنده این است که ما ممکن است اکنون وارد یک «بازار افزایشی کریپتو» شویم.

این داده ها در گزارش 27 ژانویه از Matrixport به اشتراک گذاشته شده است، که نشان می دهد می توان تشخیص داد که آیا دارایی دیجیتال در هر زمان معین برای سرمایه گذاران خرده فروشی یا نهادی مطلوب تر است یا خیر، بر اساس اینکه آن دارایی در ایالات متحده یا آسیا عملکرد خوبی دارد یا خیر. ساعات تجارت.

این گزارش بیان می‌کند که اگر دارایی‌ای که 24 ساعت معامله می‌کند در ساعات معاملاتی ایالات متحده «عملکرد خوبی» داشته باشد، نشان‌دهنده این است که موسسات آمریکایی آن را می‌خرند، در حالی که دارایی‌ای که در ساعات معاملات آسیایی رشد می‌کند، نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد آسیایی آن را می‌خرند.

در این گزارش اشاره شده است که بیت کوین امسال 40 درصد افزایش یافته است که 35 درصد از این بازده ها در ساعات معاملاتی ایالات متحده اتفاق می افتد، به این معنی که “85٪ مشارکت” با سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده وجود دارد که نشان می دهد موسسات آمریکایی در حال حاضر خریداران بیت کوین هستند.

تیلن اضافه کرد که داده‌های قبلی نشان می‌دهد که موسسات معمولاً ابتدا قبل از سرمایه‌گذاری در سایر ارزهای دیجیتال شروع به خرید بیت کوین می‌کنند. وی خاطرنشان کرد:

اگر تاریخ راهنما باشد، پس باید شاهد عملکرد بهتر لایه 1 و آلتکوین ها نسبت به بیت کوین باشیم.

در حالی که این گزارش تاکید می‌کند که اخبار مربوط به پروژه‌های دیگر تأثیر مثبتی بر قیمت‌های توکن مانند Lido DAO (LDO) و اپتوس داشته است، رالی کریپتو تنها زمانی آغاز شد که داده‌های تورم ایالات متحده در 12 ژانویه منتشر شد.

همچنین اشاره شد که به نظر می‌رسد اتر در طول ساعات ایالات متحده عملکرد خوبی داشته باشد، که نشان‌دهنده «جریان‌های نهادی» به ارز دیجیتال است، با این حال، APT در تمام ساعات شبانه‌روز عملکرد خوبی دارد.

اپتوس در طول ساعات معاملاتی ایالات متحده و در طول ساعات معاملات آسیا شاهد ترکیبی از بازدهی قوی است.
این گزارش نتیجه گرفت که با ادامه پذیرش سازمانی، این “باید یک نشانه بسیار مثبت برای بیت کوین باشد”.

لین آلدن، در اظهارنظرهای قبلی معتقد است که بیت کوین در حال حاضر «کمی از پسش برمی آید» و به جایی که بدون سقوط FTX بود، باز می شود.

آلدن هشدار داد که “خطر قابل توجه در پیش رو” برای نیمه دوم سال 2023 وجود و شرایط نقدینگی “در حال حاضر خوب” است تا حدی به دلیل ایالات متحده به عنوان یک مهم باشد.

آلدن توضیح داد که از آنجایی که خزانه داری ایالات متحده در حال کاهش تراز نقدی خود برای پایین نگه داشتن سطح بدهی کشور است، “نقدینگی را وارد سیستم مالی می کند.”

در همین حال، معامله‌گر معروف و مفسر بازار TechDev در تاریخ 26 ژانویه یک به‌روزرسانی در توییتر منتشر کرد که همبستگی قیمتی بین بیت‌کوین و طلا را نشان می‌دهد و بیان می‌کند که اگر بیت‌کوین همچنان از قیمت طلا پیروی کند، حتی ممکن است “مارک 50,000 دلار را بشکند.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا