اخبار

سناتور ایالتی لایحه ای را برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در آریزونا مطرح می کند

سناتور ایالتی همچنین لایحه مشابهی را برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در سال 2022 ارائه کرد اما موفق نشد.

وندی راجرز، سناتور ایالت آریزونا در ایالات متحده، لایحه‌هایی را در مورد ارزهای رمزپایه ارائه کرده است، از جمله لایحه‌ای که هدف آن تبدیل بیت کوین (BTC) به ارز قانونی در آریزونا است.

راجرز در توییت اخیر خود به داده‌های شرکت سرمایه‌گذاری گلدمن ساکس اشاره کرد که بیت کوین بهترین دارایی در جهان است و اعلام کرد که مجموعه‌ای از صورت‌حساب‌های رمزنگاری را راه‌اندازی کرده است.

یکی از لوایح پیشنهادی بر تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در ایالت ایالات متحده متمرکز است. در صورت تصویب قانون، بیت کوین دارای وضعیتی مشابه دلار آمریکا خواهد بود و تبدیل به یک وسیله مبادله پذیرفته شده برای پرداخت بدهی، هزینه های عمومی، مالیات و عوارض در ایالت خواهد شد.

در سال 2022، سناتور ایالتی نیز لایحه مشابهی را بدون موفقیت ارائه کرد. با وجود این، راجرز همچنان به تلاش های خود برای پیشبرد BTC در ایالت ادامه می دهد. در آوریل 2022، راجرز علیه بانک های مرکزی صحبت کرد و حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرد. او توییت کرد:

جدای از این، راجرز همچنین در ارائه لایحه ای شرکت کرد که به دنبال تبدیل کریپتو به دارایی معاف از مالیات است. در صورت تایید، رای دهندگان می توانند در سال 2024 تصمیم بگیرند که آیا می خواهند توکن هایی که نشان دهنده ارزهای خارجی یا دلار آمریکا نیستند از مالیات معاف شوند یا خیر.

در 7 سپتامبر 2021، السالوادور به طور رسمی بیت کوین را به یک ارز قانونی در این کشور تبدیل کرد. بیش از یک سال بعد، تبدیل بیت کوین به عنوان ارز قانونی در کشور سودمند بود. السالوادور در سال 2022 شاهد افزایش گردشگری بود و 1.1 میلیون نفر در نیمه اول سال از این کشور بازدید کردند.

در 22 ژانویه، برزیل و آرژانتین آمادگی خود را برای ایجاد ارز مشترک موازی با رئال برزیل و پزو آرژانتین اعلام کردند. در پاسخ به این، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، پیشنهاد کرد که حرکت به سمت بیت کوین ممکن است «شرط بلندمدت» مناسبی برای هر دو کشور باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا