اخبار ارزهای دیجیتال

آیا چیزی مبهم در بایننس اتفاق می افتد؟ تفکیک معامله 2 میلیارد دلاری “حسابرسی”

پس از ظهور تراکنش 2 میلیارد دلاری، وحشت در اطراف بایننس به وجود می آید.

تراکنش عظیم ۲ میلیارد دلاری که در آدرس‌های مربوط به بایننس در بلاک چین رخ داد، اخیراً سرمایه‌گذاران با تجربه و تازه‌کار در فضای کریپتو را متحیر کرده است. مدت کوتاهی پس از آن، توضیحی ارائه شد که نشان می‌دهد بخشی از حسابرسی صرافی است. با این حال، همه آرام نشدند و حتی سرمایه گذاران سطح VC به دنبال جزئیات هستند.

بخشی از حسابرسی نیست

به گفته میرا کریستانتو، سرمایه گذار VC و مدیر یک صندوق سهام 7 میلیارد دلاری TradFi، یک تراکنش بزرگ نمی تواند بخشی از حسابرسی باشد زیرا روش مورد استفاده اکثر حسابرسان شامل امضا و انجام هر نوع معامله در شبکه نمی شود.

پیش از این، بایننس یا نمایندگان آن جزئیاتی در مورد شرکتی که حسابرسی را انجام داده است ارائه نکرده و اظهار نظر بیشتری نکرده است. عدم شفافیت باعث اختلال بیشتر در صنعت شد.

کریستانتو افزود که حسابرس به صورت فیزیکی حضور خواهد داشت و از نمایندگان صرافی می خواهد که با استفاده از کلید خصوصی آدرس های دارای وجوه، پیامی را امضا کنند. الزام به جابجایی وجوه غیرعادی است و چنین رویه ای در بین حسابرسان وجود ندارد. اما کاربران به سرعت اصلاح کردند.

UTXO مقصر است

حسابرسان در واقع به هر دلیلی از بایننس درخواست انتقال 2 میلیارد دلاری نکردند. با این حال، برخی از عملیات های مبتنی بر بلاک چین در بازار انجام شد و چنین حجم تراکنش بزرگی نتیجه یک طرح تراکنش UTXO است که کل موجودی را به آدرس دیگری ارسال می کند و پس از کسر مبلغ ارسالی آن را برمی گرداند.

از نظر فنی، یکی از کیف پول‌های بایننس می‌توانست نوعی عملیات را منتقل یا امضا کند، که از نظر فنی یک تراکنش برای یک بلاک چین است. به دلیل UTXO، کل موجودی کیف پول منتقل و سپس به آدرس صرافی بازگردانده شد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا