اخبار

مگابانک سنگاپور DBS روی گسترش تجارت بیت کوین به خرده فروشی کار می کند

صرافی رمزنگاری بانک DBS در اواخر سال 2020 راه اندازی شد و امکان داد و ستد ارزهای دیجیتال را فقط به سرمایه گذاران حرفه ای می داد.

به گفته مدیر عامل، بانک DBS، بزرگترین بانک سنگاپور، در حال کار بر روی گسترش صرافی ارزهای دیجیتال خود فراتر از پایگاه سرمایه گذاران فعلی مشتریان نهادی خود است.

پیوش گوپتا، مدیر عامل بانک DBS در روز دوشنبه در جریان تماس درآمدی سه ماهه چهارم 2021 از تجارت ارزهای دیجیتال این بانک صحبت کرد و اظهار داشت که این شرکت بر اقداماتی برای گسترش بیشتر عملیات مبادلات رمزنگاری خود در سال 2022 تمرکز خواهد کرد.

در طول این تماس، از گوپتا پرسیده شد که آیا بانک DBS نقشه راهی برای عرضه معاملات دارایی دیجیتال به سرمایه گذاران خرده دارد یا خیر. در حالی که مدیر عامل شرکت پاسخ صریحی ارائه نکرد، اما همچنان گفت که بانک دی بی اس اقداماتی را برای گسترش پایگاه سرمایه گذار فعلی خود آغاز کرده است.

“ما شروع به انجام کار کرده ایم تا ببینیم چگونه به روشی معقول به دست می آوریم، آن را بیرون می آوریم و آن را فراتر از پایگاه سرمایه گذار فعلی گسترش می دهیم. و این شامل اطمینان از تفکر مناسب در مورد مواردی مانند کلاهبرداری احتمالی و سایر موارد است.

او اشاره کرد که بانک دی‌بی‌اس نمی‌تواند قبل از تکمیل این کار، به پشتیبانی خرده‌فروشی برای صرافی ارز دیجیتال خود ادامه دهد، و انتظار دارد که پیشرفت‌های مرتبط تا پایان سال 2022 نهایی شود.” گوپتا خاطرنشان کرد: در واقع می تواند چیزی را به بازار عرضه کند.

به گفته گوپتا، بانک DBS همچنین انتظار دارد پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال خود را در نیمه اول یا سه فصل اول سال جاری به طور قابل توجهی تقویت کند. مدیرعامل بانک تصریح کرد: این بانک به طور خاص قصد دارد “دسترسی به دارایی های دیجیتال را بسیار راحت تر کند” با امکان سپرده گذاری و تراکنش های آنلاین فوری بدون اتکا به واسطه های بانکی:

«آنچه اتفاق می‌افتد این است که شما 24 ساعته و 7 روز هفته فرصت دارید، اما مشتریان هنوز باید با بانکداران تماس بگیرند و صحبت کنند. بنابراین اولین دستور این است که آن را آنلاین کنید، آن را سلف سرویس کنید، آن را فوری کنید و مطمئن شوید که فرآیندهای داخلی قوی هستند تا بتوان از آن پشتیبانی کرد.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بانک DBS در سال های اخیر حرکت گسترده ای را به صنعت کریپتو انجام داد و صرافی رمزنگاری درجه سازمانی خود را در دسامبر 2020 راه اندازی کرد. این شرکت به طور فعال در حال گسترش دامنه خدمات دارایی دیجیتال پشتیبانی شده در صرافی بوده و یک صرافی را راه اندازی کرده است. راه حل اعتماد ارز دیجیتال در می 2021.

در ماه آگوست، بازوی کارگزاری بانک دی بی اس، DBS Vickers، مجوزی از اداره پولی سنگاپور برای ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال به عنوان یک موسسه پرداخت دریافت کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا