اخبار

گزارشی از تعداد بیت کوین های تسلا منتشر شد

این سازنده پیشرو خودروهای الکترونیکی 34 میلیون دلار کاهش قیمت در خرید بیت کوین خود ثبت کرد.

بر اساس آخرین گزارش درآمد این شرکت، دارایی بیت کوین سازنده خودروهای الکترونیکی تسلا در طول سه ماهه چهارم بدون تغییر باقی ماند.

شرکت تحت کنترل ایلان ماسک در مجموع 9720 بیت کوین دارد.

در همان زمان، تسلا 34 میلیون دلار هزینه کاهش ارزش را به دلیل کاهش قیمت این ارز دیجیتال ثبت کرد. زیان کاهش ارزش یک اصطلاح حسابداری است که برای توصیف برآورد واحد تجاری از کاهش دائمی ارزش دارایی‌ها یا موجودی‌های بلندمدت آن استفاده می‌شود. معمولاً بر اساس تفاوت بین ارزش دفتری دارایی و ارزش بازار منصفانه آن در یک مقطع زمانی مشخص محاسبه می‌شود.

خرید بیت کوین توسط تسلا در اوایل سال 2021، تحلیلگران را شگفت زده کرد و عموم را مجذوب خود کرد. این سازنده خودروهای الکتریکی که توسط یک کارآفرین میلیاردر هدایت می‌شود، زمانی که فاش کرد ۱.۵ میلیارد دلار در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است، یک توپ منحنی پرتاب کرد.

این پیشرفت شگفت‌انگیز، برنامه‌های سرمایه‌گذاری شرکت را مورد توجه بیشتری قرار داد و سرمایه‌گذاران اکنون در تلاش هستند تا تشخیص دهند که انگیزه‌های تسلا برای دستیابی به این ارز دیجیتال بی‌ثبات چه بوده است. بسیاری آن را اقدامی هوشمندانه برای تنوع بخشیدن به مجموعه خود می دانستند، اما برخی نیز آن را به عنوان یک قمار غیرمتعارف رد کردند.

علی‌رغم بسیاری از پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه، حمله تسلا به ارزهای دیجیتال منجر به پذیرش گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نشد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، این سازنده خودروهای الکترونیکی در ماه جولای بیشتر دارایی های بیت کوین خود را به فروش رساند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا