اخبار

مرج اتریوم ممکن است مشکلات مالیاتی جدیدی را در بریتانیا ایجاد کند: جزئیات

دارندگان اتر می‌توانند سکه‌های خود را در بلاک‌چین اتریوم قفل یا به اشتراک بگذارند.

نگرانی‌های جدیدی وجود دارد که مرج اتریوم ، که منادی تغییر شبکه به اثبات سهام است، ممکن است منجر به سردرگمی مالیاتی در بریتانیا شود. پس از ادغام در 15 سپتامبر، دارندگان اتر این گزینه را دارند که سکه های خود را در بلاک چین اتریوم قفل کنند یا به اشتراک بگذارند تا به اعتبار سنجی تراکنش کمک کنند و طبق یک تخمین، بازدهی تا 5.2 درصد را به دست آورند. از آنجایی که ETH دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، انتظار می‌رود که استیکینگ محبوبیت بیشتری پیدا کند.

درآمد و گمرکات اعلیحضرت (HMRC)، سازمان مالیاتی بریتانیا، دستورالعمل‌های خود را در مورد رفتار با دارایی‌های دیجیتال در ماه فوریه اصلاح کرد تا جزئیات جدیدی در مورد وام‌دهی و سرمایه‌گذاری در امور مالی غیرمتمرکز گنجانده شود. برای جلوگیری از مسائل مالیاتی ناخواسته، سرمایه گذاران باید با شرایط و ضوابط پلت فرم مورد نظر خود آشنا باشند.

طبق HMRC، شرایطی که تحت آن پلتفرم‌ها به کاربران اجازه می‌دهند دارایی‌های ارز دیجیتال را در DeFi به اشتراک بگذارند، ممکن است بر «مالکیت سودمند» تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر توکن‌های شرط‌بندی شده کاربر در حالی که به‌عنوان وثیقه استفاده می‌شوند یا به امانت داده می‌شوند، توسط پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد، ممکن است به این معنا باشد که «مالکیت سودمند» آن نشانه‌ها از بین رفته است و باید آنها را به‌عنوان دور ریختن استفاده کرد. مشمول مالیات بر عایدی سرمایه است.

دستورالعمل اصلاح شده همچنین بیان می‌کند که چون دارایی‌های کریپتو به عنوان پول یا پول قانونی در بریتانیا در نظر گرفته نمی‌شوند، بازدهی که سرمایه‌گذاران از طریق سرمایه‌گذاری یا قرض دادن دارایی‌های DeFi به دست می‌آورند، نمی‌تواند به عنوان بهره در نظر گرفته شود.

این دستورالعمل الزامات گزارش‌دهی اضافی را بر سرمایه‌گذاران تحمیل می‌کند و به طور بالقوه می‌تواند بار اداری قابل‌توجهی را بر سازمان‌های دولتی تحمیل کند، در صورتی که کسانی که درگیر سهامداری هستند ملزم به ارائه بازده سالانه باشند.

استیکینگ اتریوم

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، کل سهام اتریوم به رکورد جدید 13.9 میلیون ETH سهام رسیده است. با این حال، ETH شرط‌بندی شده، پاداش‌های استیکینگ فعلی و ETH تازه صادر شده بلافاصله پس از ادغام، همگی در زنجیره بیکن بدون امکان برداشت قفل می‌شوند. در عوض، برداشت‌ها برای به‌روزرسانی شانگهای برنامه‌ریزی شده‌اند، که ارتقای بزرگ بعدی پس از مرج خواهد بود.

هنگامی که به‌روزرسانی شانگهای امکان برداشت را فراهم می‌کند، اعتبارسنجی‌ها تشویق خواهند شد تا موجودی سهام خود را بالاتر از 32 ETH حذف کنند زیرا این وجوه بازدهی را افزایش نمی‌دهد و در غیر این صورت قفل می‌شوند. آن‌ها ممکن است اعتبارسنجی‌های خود را رها کنند تا موجودی کامل خود را بازیابی کنند، یا ممکن است با استفاده از پاداش‌های خود برای دریافت بازدهی بالاتر، بسته به APR، حتی بیشتر شرط ببندند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا