اخبار

اشاره‌ مدیر ارشد فناوری ریپل به هویت ساتوشی ناکاموتو و دلیل دست نخورده بودن ثروت عظیم

ساتوشی ناکاموتو کیست؟

دیوید شوارتز ، مدیر ارشد فناوری ریپل ، همچنان بر این عقیده است که ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت کوین، بیشتر یک گروه است تا یک فرد.

بحث‌ها از زمانی شروع شد که آقای هوبر، دوستدار کریپتو، با مدیریت توییتر Leerzeit@، توییت کرد که چیزی که او هرگز نمی‌فهمد، اطمینان صددرصدی است که ساتوشی ناکاموتو از بین رفته است. وی افزود: اگر گروهی بود، احتمالش بیشتر بود.

شوارتز گفت: “گروهی از مردم تصمیم گرفتند ادعای ده ها میلیارد دلاری را فراموش کنند؟”

اعتقاد بر این است که ناکاموتو حداقل 1 میلیون بیت کوین بر اساس کیف پول های رمزنگاری استفاده شده توسط خالق بیت کوین در اختیار دارد. بنابراین، منطقی است که نتیجه بگیریم که ناکاموتو حدود 23 میلیارد دلار بیت کوین با قیمت فعلی بازار دارد.

از زمانی که برای اولین بار ایجاد شد، احتمالاً توسط ناکاموتو، حتی یک بیت کوین از هیچ یک از کیف پول های آن خارج نشده است، به جز 10 بیت کوین اولیه که در سال 2009 به هال فینی منتقل شد.

سوال “ساتوشی ناکاموتو کیست و چرا او، او یا آنها برای ادعای این ثروت پیش قدم نشده اند؟” با ثروت بیکران پدید می آید.

مدیر ارشد فناوری ریپل به دلیل ثروت دست نخورده اشاره می کند

در گفتگوهای توییتر، نیل هارتنر، مهندس نرم‌افزار ارشد در ریپل، دلیل احتمالی این ثروت دست نخورده را بیان کرد: «شاید آنها کلیدها را گم کرده‌اند و تصمیم گرفته‌اند به جای اینکه بپذیرند حتی باهوش‌ترین افراد ممکن است عبارات اولیه را از دست بدهند، اجازه دهند این عرفان زنده بماند. “

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، پاسخ داد: “این منطقی است.” وی ادامه داد: همچنین ممکن است گروهی از افراد باشند و تعدادی از آنها فوت کرده باشند و بقیه نتوانند به کلید دسترسی پیدا کنند.

بنیانگذار CryptoLaw جان دیتون به اظهار نظر شوارتز پاسخ داد: “من معتقدم CSW (کریگ “ساتوشی” رایت) در ابتدا درگیر بود. او می دانست که هیچ کس دیگری علامت تجاری Whitepaper را نخواهد داشت. هال مرده است. کلیمن مرده است.”

وی سپس افزود: “کسی فوت کرد و کلید خصوصی با آنها مرد؟”

در 12 ژانویه 2009، ساتوشی ناکاموتو برای هال فینی، رمزنگار و دانشمند کامپیوتر مشهور، 10 BTC فرستاد.

این رمزنگار مشهور اولین فردی بود که نرم افزار بیت کوین را دانلود و نصب کرد و همچنین قیمت ارز دیجیتال را تعیین کرد.

شایعه شده بود که فینی خالق بیت کوین است، اما گزارش ها می گویند که او به طور مداوم این موضوع را رد کرده است. فینی متأسفانه در آگوست 2014 درگذشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا