اخبار

لیکوییدی بازار کریپتو در 12 ساعت گذشته به 300 میلیون دلار رسید، بازار گاوی لغو شد؟

حجم لیکوییدی در بازار به سطح خطرناکی می رسد که پایان بهبود کوتاه مدت را تایید می کند.

مجموعه‌ای از لیکوییدها در بازار ارزهای رمزپایه ناشی از فروش مرتبط با وضعیت اطراف صرافی FTX ، در افزایش حجم نقدینگی به 300 میلیون دلار منعکس شد. جالب ترین قسمت منبع اکثر لیکویید ها است.

به طور سنتی، هر سقوط در بازار و افزایش نقدینگی ناشی از عملکرد قیمتی بزرگترین دارایی در بازار، بیت کوین است. با این حال، امروز، این مورد نیست. با توجه به Liquidation Data، بزرگترین ارائه دهندگان درد در بازار امروز FTT و ETH هستند.

چرا اتریوم و FTT باعث خرابی می شوند؟

به دنبال مشکلات احتمالی ورشکستگی در FTX، آنها چاره‌ای نداشتند جز اینکه تا حد امکان سرمایه خود را مستقر کنند که شامل فروش دارایی‌های اتریوم آنها می‌شود. افزایش فشار فروش توسط داده‌های Santiment تأیید شده است که تخلیه کیف پول‌های ETH متعلق به FTX را تأیید می‌کند.

تنها در چند روز، FTX تقریباً 300000 ETH را از کیف پول خود حذف کرد و باعث افزایش شدید فشار فروش بر بازارهای اتریوم شد که سرمایه‌گذاران هیچ شانسی برای جذب مقدار فوق‌الذکر بدون آسیب به قیمت ETH نداشتند.

با توجه به عملکرد قبلی قیمت اتریوم، محتمل‌ترین دلیل پشت چنین افزایش غیرمنتظره‌ای در نقدینگی به افزایش تعداد خریدهای طولانی در بازار گره خورده است. پیش از این، بیگ اینکام گزارش داد که چگونه معامله‌گران به‌رغم تمایل باز به سمت خرس‌ها، به طور فعال معاملات طولانی را باز می‌کنند.

در مقابل، لیکوییدی در FTT به دلیل اقدامات FTX در بازار اتفاق نیفتاده است. محتمل‌ترین دلیل پشت آن‌ها فشار زیاد خرده‌فروشی ناشی از هراس در اطراف صرافی است که از دارایی به عنوان یک توکن ابزار استفاده می‌کند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا