اخبار

اولین اتومبیل مسابقه ای با تم کاردانو در NASCAR

جامعه کاردانو به چندین روش به نشان دادن تعهد خود ادامه می دهد. این نکته قابل توجه است و چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، اخیراً در مورد یک ماشین نسکار با تم کاردانو که توسط کاربر کاردانو “Bone Pool” حمایت مالی می شود، پرس و جو کرد که او همچنین به عنوان اپراتور استخر نیز فعالیت می کند. ماشین کاردانو که توسط ترنت بارنز ناسکار هدایت می شود، همچنان یک چشمی جذاب است و مجموعه هفتگی نسکار را در Dominion Raceway اجرا می کند.

این اولین نمایش تعهد جامعه کاردانو نیست. همانطور که قبلا گزارش داده بود، پرچم کاردانو در ماه می به قله کوه اورست رسید، پس از آن، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، فداکاری جامعه را ستود و گفت که پروژه‌های دیگر «برای انجام چنین کارهایی هزینه دارند».

او سپس توییت کرد: “تفاوت بین کاردانو و سایر آلت‌ها. آنها برای انجام چنین کارهایی پول می‌دهند. انجمن کاردانو فقط به خاطر عشق به اکوسیستم و فلسفه این کار را انجام می‌دهد. ما بازاریابی را دریافت کردیم. این سه میلیون قوی است و در حال رشد است.”

حساب کاربری متمرکز کاردانو در توییتر ، ADA Whale، نیز در توییت اخیر خود این موضوع را بررسی کرده است:

“تفاوت بین کاردانو و همتایان این است که ما از فناوری شیلینگ استفاده نمی کنیم به این امید که دنیا تکامل یابد تا بخواهد از آن استفاده کند. ما شاهد مشکلات جهانی هستیم (تمرکز خزنده، انتخابات تقلبی). ، بدون بانک، بی ارتباط، ناشناس، بدون بودجه) و یک راه حل بسته کامل در اینجا داشته باشید. به همین سادگی.”

کیف پول فلینت کاردانو به تازگی از ویژگی جدیدی از یک مرورگر dApp در اندروید و iOS برای ترویج استفاده بیشتر رونمایی کرده است. این باعث می شود تا انواع dApp ها در دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی باشند.

IOG آخرین آمار شبکه کاردانو را در آخر هفته در به‌روزرسانی هفتگی توسعه خود منتشر کرد. نود و سه پروژه به تازگی در Cardano راه اندازی شده اند، در حالی که 1048 پروژه در حال حاضر در حال ساخت هستند. در مجموع 5.7 میلیون دارایی بومی کاردانو صادر شده است، در حالی که اسکریپت های پلوتوس از 3000 فراتر رفته است.

تعداد کیف پول های کاردانو نیز از مرز 3.5 میلیون فراتر رفته است. طبق داده‌های CoinMarketCap ، قیمت ADA 0.51 دلار بود که نسبت به روز گذشته 1.93 درصد کاهش داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا