اخبار

بیت کوین پادشاه آگاهی از برند ارزهای دیجیتال برای استرالیایی ها: گزارش

گزارش IRCI بیان می‌کند که استرالیایی‌ها هنوز به بیت‌کوین اعتقاد دارند و جمعیت‌شناسی رو به رشد در اعتقاد در حال افزایش است.

بیت کوین در یک نظرسنجی از پایین در صدر جدول کریپتو قرار گرفته است. با توجه به 2000 استرالیایی که توسط شاخص مستقل ارزهای دیجیتال (IRCI) مورد بررسی قرار گرفتند، بیت کوین از نظر شناخت برند، مالکیت و احساسات کلی رتبه اول را دارد.

در این گزارش، در حالی که 92 درصد استرالیایی ها نام ارزهای دیجیتال را شنیده اند، بیت کوین از بالاترین سطح آگاهی از برند برخوردار است. بر این اساس، 90.80 درصد از پاسخ دهندگان در مورد بیت کوین شنیده بودند.

استفان لیورا، پادکستر محبوب بیت کوین از استرالیا، این ارقام را روشن کرد. لیورا به یک رسانه گفت: «بیت‌کوین در آگاهی از برند به رشد خود ادامه می‌دهد زیرا اولین بود و به این دلیل که واقعاً لحظه صفر تا یک شبیه کشف آتش یا اختراع ماشین چاپ بود.

بیت کوین همچنین قوی‌ترین جامعه سازندگان و مربیان را دارد، بنابراین در چرخه‌های بازار دوام می‌آورد.

شناسایی بیت کوین در استرالیا علیرغم کاهش قیمت در ابتدای ماه نوامبر به سطح نوجوانان افزایش یافت. در دراز مدت، استرالیایی ها صعودی هستند. این گزارش به اشتراک می‌گذارد که جمعیت نزدیک به 26 میلیون نفری استرالیا «متعهد به کریپتو در درازمدت است، با پذیرش کلی و اعتماد بلندمدت به آینده این بخش بالاست».

در واقع، اکثر کسانی که در نظرسنجی صاحب ارزهای دیجیتال هستند معتقدند که قیمت بیت کوین تا سال 2030 به بالای 30000 دلار خواهد رسید. قیمت امروز تقریبا دوبرابر حتی برای کسانی که در این نظرسنجی صاحب کریپتو نیستند و بنابراین کمتر تعصب دارند که ارزش سرمایه‌گذاری‌هایشان افزایش می‌یابد، 43 درصد از افراد مورد بررسی معتقدند که قیمت هر بیت‌کوین بیش از 30000 دلار خواهد بود.

آدریان پرزلوزنی، مدیرعامل ایندیپندنت رزرو توضیح داد: «علی‌رغم این نوسانات، داده‌های IRCI 2022 به وضوح نشان می‌دهد که علاقه و سرمایه‌گذاری استرالیایی‌ها در ارزهای دیجیتال همچنان بالاست و به شتاب گرفتن ادامه می‌دهد.»

در کوتاه‌مدت، این جوان‌ترین جمعیتی است که دارایی‌های کریپتو را سریع‌ترین کاهش می‌دهد. کاهش از 33.3 درصد به 55.7 درصد در گروه سنی 18 تا 24 سال. به علاوه، به طور کلی، مالکیت کریپتو در سال گذشته از 28.8 درصد به 25.6 درصد کاهش یافته است.

لیورا این افت را توضیح داد: «در مورد اینکه چرا نرخ مالکیت «کریپتو» و بیت‌کوین در استرالیا در سال 2022 کاهش می‌یابد، من این را به کاهش چرخه‌ای معمول و کاهش قیمت می‌دانم.

از قضا، اکنون در بازار نزولی است که سفته بازان جدیدتر در مورد اخلاق واقعی بیت کوین بیشتر می آموزند و تبدیل به HODLers و stacker هایی می شوند که پایه را برای چرخه بعدی ایجاد می کنند.

با این حال، همانطور که Livera به آن اشاره می کند، مشخص نیست که گروه ها دیگر کدام دارایی را در اختیار ندارند. این گزارش بیت کوین را با سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند سولانا یا اتریوم در مورد سؤالات گسترده تر همراه می کند. به عنوان مثال، با وجود این واقعیت که وعده اتریوم تبدیل شدن به یک ارز نیست، بلکه وسیله ای برای کسب درآمد از پلتفرم بود، آیا ارز دیجیتال به طور گسترده توسط مردم و مشاغل پذیرفته می شود، می پرسد، در حالی که سولانا در نظر گرفته شده است که خانه ای برای برنامه های غیرمتمرکز باشد یا DApps.

علیرغم اینکه جوانترین گروه سنی عاشق کریپتو شده است، آگاهی استرالیایی ها نسبت به ارزهای دیجیتال به طور کلی اندکی افزایش یافته و از 91.2 درصد در سال گذشته به 92 درصد رسیده است. و با آشنایی 90.8 درصد از پاسخ دهندگان با بیت کوین، همچنان محبوب ترین ارز دیجیتال است.

عجیب است که آگاهی از بیت کوین در بین افراد بالای 65 سال به 93.5 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد رونق ها در حال گرم شدن با بیت کوین هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا