اخبار ارزهای دیجیتال

مخالفت شهردار نیویورک با استخراج بیت کوین

شهردار نیویورک پس از ابراز مخالفت خود با استخراج ارزهای دیجیتال، با جامعه بیت کوین اختلاف پیدا کرد.

اریک آدامز ، شهردار دوستدار ارزهای دیجیتال نیویورک، پس از ابراز مخالفت خود با استخراج کریپتو در جلسه استماع بودجه دولت محلی با مقامات منتخب در آلبانی، جامعه بیت کوین را گیج کرده است:

من از ارز دیجیتال پشتیبانی می کنم، نه از استخراج رمزنگاری!

دکتر آنا کلز، عضو مجلس ایالت نیویورک، آدامز را به خاطر تمایز بین کریپتو و استخراج آن تحسین کرد. او اضافه کرد که شهر نیویورک می تواند بدون حمایت از استخراج ارزهای دیجیتال آسیب رسان به محیط زیست، به پایتخت ارزهای دیجیتال ایالات متحده تبدیل شود.

چندین قانونگذار نگرانی های خود را در مورد استقبال صمیمانه آدامز از ارزهای دیجیتال ابراز کردند.

آدامز داوطلب شد تا اولین چک حقوق خود را در بیت کوین و اتریوم بپذیرد، دو ارز دیجیتال اثبات کار (PoW) که بر استخراج انرژی فشرده متکی هستند.

شهردار 61 ساله همچنین متعهد شد که نیویورک را که به خاطر رژیم نظارتی خصمانه‌اش معروف است، به مرکز صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل کند و به میامی پول بیشتری بدهد.

طرفداران بیت کوین داران آدامز را به دلیل اظهارنظر “شرم آور” او مورد انتقاد قرار دادند و استدلال کردند که نمی توان طرفدار رمزنگاری بود در حالی که همزمان با ماینینگ مخالف بود.

منبع: توییتر

جومن ویلیامز، نامزد فرمانداری دموکرات اخیراً در طی جلسه ای در نزدیکی ساحل دریاچه سنکا، پیشنهاد تعلیق استخراج معدن اثبات کار (PoW) را داده است. مردم محلی خواستار توقف تاسیسات استخراج بیت کوین نسل Greenidge شده اند، که بنا بر گزارش ها مسئول گرم کردن بزرگترین دریاچه های انگشتی است.

سازمان غیرانتفاعی Seneca Lake Guardian واکنش مثبتی به اظهارات ضد ماینینگ آدامز نشان داد و به اثرات نامطلوب استخراج ارز دیجیتال اشاره کرد:

استخراج بیت‌کوین می‌تواند میلیون‌ها دلار در قبض انرژی برای نیویورکی‌ها هزینه داشته باشد و در عین حال کسب‌وکارهای محلی را به زانو درآورد، آب ما را مسموم کند، و هوای ما را با انتشار مرگبار CO2 پر کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا