اخبار

قراردادهای هوشمند برای نیرو بخشیدن به عملیات روزانه شرکت وب 3

هدف این پروژه کمک به شرکت‌های مستقل غیرمتمرکز با ارائه یک سیستم عامل است که ابزارهای مختلفی را برای حاکمیت و مدیریت یکپارچه می‌کند.

شرکت وب3 MetisDAO Foundation Koris را راه‌اندازی کرد، یک پلتفرم مبتنی بر قرارداد هوشمند که به سازمان‌های غیرمتمرکز اجازه می‌دهد تا از طریق یک زیرساخت عملیاتی سرتاسر، جوامع را اداره و مدیریت کنند.

در اطلاعیه ارسال شده، این شرکت گفت که کوریس قصد دارد با ارائه یک سیستم عامل متشکل از ابزارهای مختلف حاکمیتی و مدیریتی، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) را به DAC یا «شرکت‌های مستقل غیرمتمرکز» تبدیل کند.

این تیم بر این باور است که در حالی که پلتفرم‌های DAO دارای عملکردهای تصمیم‌گیری و عملیاتی جمعی هستند، می‌توان با ارائه ابزارهایی برای کمک به رشد کسب‌وکارهای وب 3 ، آنها را بیشتر کرد .

چلسی کوبو، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی کوریس، گفت که با افزایش شفافیت مدیریت، تقاضای فزاینده ای برای DAO وجود دارد. او افزود:

این زیرساخت‌ها و مدل‌های مدیریتی در یک DAC منعکس می‌شوند و کوریس به‌عنوان یک پلتفرم برای کمک به کسب‌وکارها در فضای وب 3 کار می‌کند. با این حال، تنها زمان آن است که شرکت های بزرگ و شرکت های وب 3 شروع به این حرکت کنند.

این پروژه در حال حاضر در مرحله بتای بسته است. با این حال، این شرکت گفت که در آینده، هر کسی می‌تواند DAC خود را در Koris ایجاد کند. این شامل شرکت های تأسیس شده وب 3 و افرادی است که می خواهند جامعه خود را راه اندازی کنند.

اخیراً DAO ها پشتیبانی زیادی برای توسعه به دست آورده اند. جدای از کوریس، مجمع جهانی اقتصاد (WEF) نیز با انتشار یک بسته ابزار در 17 ژانویه حمایت خود را از DAOها اعلام کرده است. در امور حاکمیتی، عملیاتی و حقوقی.

در قسمتی از پادکست The Agenda، بنیانگذاران DAO مانند TheLaborDAO و theCaféDAO با جاناتان دی یانگ و ری سالموند به بحث در مورد وضعیت حقوق کارگران در ایالات متحده نشستند. این گروه بررسی کرد که چگونه DAO ها می توانند حقوق کارگران را تقویت کنند و چگونه بلاک چین می تواند نقشی داشته باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا