اخبار

مایکل سایلور معتقد است بیت کوین طلا را از بین خواهد برد

مایکل سایلور، مدیر عامل سابق مایکرواستراتژی و مدافع بیت کوین معتقد است که طلا باید در قرن نوزدهم باقی بماند.

در مصاحبه اخیر با کیتکو ، مدیر عامل سابق مایکرواستراتژی، مایکل سایلور پیش بینی کرد که بیت کوین به مرور زمان طلا را از بین خواهد برد. سرمایه گذار آمریکایی فکر نمی کند که طلا در قرن بیست و یکم به عنوان پول مورد استفاده قرار گیرد. او گفت:

طلا برای قرن نوزدهم پول فلزی بود.

او بزرگ‌ترین ارز دیجیتال را به‌عنوان یک دارایی در سطح سرمایه‌گذاری نهادی در حال ظهور می‌بیند که توسط سرمایه‌گذاران، قانون‌گذاران و قانون‌گذاران بزرگ مورد استقبال قرار خواهد گرفت. این سرمایه‌گذار پیش‌بینی کرده است که ممکن است یک سال آینده یک صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین مبتنی بر نقطه شروع شود.

سیلر ادعا می کند که اقتصاددانان معمولی بیت کوین را درک نمی کنند زیرا از نوسانات متنفرند. «نوسان بهایی است که شما برای عملکرد می پردازید. اگر نمی‌توانید گرما را تحمل کنید، نمی‌توانید در آشپزخانه باشید… من ترجیح می‌دهم به شکلی بی‌ثبات برنده شوم تا اینکه آهسته ببازم.»

سایلور در مورد بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال می‌گوید که «رفتار بد زیادی» از بین رفته است. با این حال، او معتقد است که تعداد زیادی اوراق بهادار ثبت نشده وجود دارد.

همانطور که گزارش داده شده است ، اخیراً در اقدامی تکان دهنده از سمت مدیرعاملی مایکرواستراتژی کنار رفت. این اعلام پس از آن اعلام شد که این شرکت تقریباً یک میلیارد دلار در شرط بیت کوین خود به دلیل کاهش سریع قیمت ارزهای دیجیتال از دست داد.

سیلور ادعا کرد که می‌خواهد با به عهده گرفتن نقش رئیس اجرایی، بیشتر بر روی سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال پرچمدار تمرکز کند. در مصاحبه اخیر، سرمایه گذار ادعا می کند که برای سهامداران “بسیار واضح” بود که فونگ لی، مدیرعامل تازه منصوب شده، وارث ظاهری بوده است. سایلور گفت:

ما شرکت را بر اساس نوسانات بیت کوین اداره نمی کنیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا