اخبار

کاردانو ممکن است پس از این رویدادها بین میلیون‌ها تاجر برزیلی پذیرفته شود

کاردانو (ADA) ممکن است پس از اعلام برنامه های صرافی بزرگ ارز دیجیتال، شانس پذیرش گسترده در برزیل را پیدا کند

یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، بایننس، اعلام کرد که در حال گسترش به برزیل است. پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز پایلوت مشترک بایننس کارت و مسترکارت، برزیل کشور بعدی آمریکای لاتین است که صرافی قصد دارد روی آن تمرکز کند.

به گفته متیو شرودر، معاون رئیس عامل و مدیر منطقه ای بایننس، اندازه و اهمیت بازار برزیل، به عنوان بزرگترین کشور آمریکای جنوبی، آن را به طور محکم در صدر فهرست سایت های مورد بررسی برای گسترش محصولات رمزنگاری صرافی قرار می دهد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، به عنوان بخشی از مشارکت بین بایننس کارت و مسترکارت در آرژانتین، کاربران این کشور اکنون می توانند با استفاده از کارت در هر بازرگانی در سیستم پرداخت، هزینه خرید خود را در ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده پرداخت کنند. علاوه بر این، برنامه بازگشت نقدی نیز راه اندازی شده است که نرخ خرید با کارت تا 8 درصد است.

لیست ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده توسط بایننس کارت بسیار گسترده است. در میان توکن های فوتبال مانند سانتوس و پورتو، کاربران می توانند با بیت کوین (BTC)، شیبا اینو (SHIB)، ریپل و البته کاردانو (ADA) پرداخت کنند.

برنامه های دیگر بایننس برای برزیل چیست؟

راه اندازی کارت بایننس که به کاربران برزیلی امکان می دهد برای خرید در ADA پرداخت کنند، تنها چیزی نیست که در برنامه های صرافی وجود دارد. این شرکت در حال حاضر نیروی کار خود را 90 نفر افزایش می دهد که اکنون به 150 نفر می رسد. کارکنان جدید در دفاتر جدید در فعال ترین شهرهای کشور، ریودوژانیرو و سائوپائولو مستقر خواهند شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا