اخبار

جیم کرامر توضیح می‌دهد که دلیل افزایش کریپتو در پس زمینه چیست

جیم کرامر مدعی است که ارزهای دیجیتال بیشتر دستکاری می شوند.

جیم کرامر از CNBC اخیرا بهبود بازار کریپتو را به دستکاری قیمت نسبت داد. او گفت: «فکر می‌کنم کریپتو بالاتر دستکاری می‌شود، مشکلی برای گفتن آن ندارم» او همچنین افزود که به ارز دیجیتال دست نمی‌زند.

در اوایل ژانویه، میزبان CNBC از سرمایه گذاران خواست تا در میان گزارش های تحقیقات فدرال در مورد گروه ارز دیجیتال بری سیلبرت احتیاط کنند. کرامر در توییتی به سرمایه گذاران توصیه کرد که از هرگونه سرمایه گذاری مرتبط با صنعت جیوه خارج شوند.

او قبلاً چشم‌انداز بلندمدت کریپتو را زیر سؤال برده و از آن به عنوان «ایجاد پول توسط کرتین‌ها» یاد کرده و دارندگان لایت‌کوین را «احمق» توصیف کرده است.

کرامر دلیل اصلی عدم تمایل خود به سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده را از عدم قطعیت نظارتی نام می برد و همچنین به تجربه شخصی خود اشاره می کند که در آن برای برداشت وجوه از یک شرکت رمزنگاری تلاش می کرد.

علاوه بر این، این تحلیلگر برجسته مالی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خواست تا بازار ارزهای دیجیتال را بررسی کند.

کرامر بایننس، بزرگترین پلتفرم تجارت ارزهای دیجیتال را به شدت مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت که “هیچ مشروعیت واقعی و هیچ ماده واقعی در پشت آن وجود ندارد.” این نظرات با نظرات بسیاری از افراد بدبین که معتقدند دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری غیرقابل اعتماد و بدون پشتوانه هستند، همسو است. علیرغم افزایش پذیرش ارز دیجیتال توسط سرمایه گذاران در سال های اخیر، این نگرانی ها در این صنعت وجود دارد.

پس از اینکه بیت کوین افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد، کرامر بار دیگر به سرمایه گذاران نسبت به ورود به فضای ارزهای دیجیتال هشدار داد.

در گذشته، انتخاب کننده مشهور سهام نظرات متفاوتی را در مورد ارز دیجیتال بیت کوین بیان می کرد . در برخی موارد، او نسبت به چشم‌انداز بلندمدت آن ابراز تردید کرده و به سرمایه‌گذاران توصیه کرده است که احتیاط کنند، در حالی که در موارد دیگر در مورد آن به عنوان یک محافظ بالقوه در برابر تورم مثبت صحبت کرده است.

آخرین اظهارات وی در این مورد نشان می دهد که کرامر اکنون به شدت نسبت به ارزهای رمزنگاری شده بدبین است، زیرا بیت کوین نتوانست به عنوان یک ذخیره کننده ارزش در سال 2022 عمل کند و بیش از 70 درصد از ارزش خود را از دست داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا