اخبار

تحلیلگر ادعا می کند که بیت کوین تحت محاصره سکه های BRC-20 با افزایش هزینه ها میباشد

تراکنش ها و کارمزدهای بیت کوین در سطوح بالایی هستند و 400000 مورد از آنها هنوز در بلاک چین تایید نشده است.

به گفته یک تحلیلگر CryptoQuant، افزایش کارمزدها و تراکنش های معوقه شبکه بیت کوین را محاصره کرده است، و این به دلیل یک استاندارد جدید محبوب «توکن» است.

اکسل آدلر جونیور، تحلیلگر شرکت داده‌های رمزنگاری، در ۹ مه توضیح داد که ضرب کردن میمکوین BRC-20 در بلاک چین BTC باعث افزایش تقاضای فضای بلاک می‌شود و افزود:

برخلاف استانداردهای توکن مرسوم، مانند ERC-20 اتریوم، BRC-20 از قراردادهای هوشمند استفاده نمی کند و تنها با کیف پول هایی که از بلاک چین بیت کوین پشتیبانی می کنند، عمل می کند.

طبق گفته‌های CryptoQuant، میانگین کارمزد هر تراکنش سر به فلک کشیده و از 16 دلار فراتر رفته و در 9 می به 29 دلار رسیده است.

داده‌های Bitinfocharts به طور مشابه افزایش متوسط ​​کارمزد تراکنش‌ها را گزارش کردند و در 8 می به 31 دلار در مقایسه با حدود 19 دلار روز قبل جهش کردند.

در 8 می، کل کارمزدهای هر بلوک برای اولین بار از سال 2017 به طور موقت از پاداش یارانه بلوکی 6.25 BTC فراتر رفت.

در 9 می، داده های Bitinfochart رکورد جدیدی را در میانگین متحرک هفت روزه برای تعداد تراکنش های بیت کوین ثبت کرد و به بالای 534000 رسید.

با این حال، این رقم در واقع می تواند بالاتر از این باشد، با Bitinfocharts که در این ماه با استفاده از مقادیر خام، دو جهش بالاتر از 600000 تراکنش روزانه را ثبت کرده است . در 9 می، 598000 تراکنش بلاک چین BTC را ثبت کرد.

Blockchain.com داده‌ها را تأیید کرده است که نشان می‌دهد میانگین تراکنش‌های هر بلوک نیز به بالاترین حد خود یعنی 3778 رسیده است.

میانگین تراکنش در هر بلوک منبع: Blockchain.com

طبق گفته Mempool Space، در حال حاضر 400000 تراکنش تایید نشده در شبکه در حال تعلیق است، بنابراین انباشته ها پاک نمی شوند، که قیمت تراکنش ها را بالا نگه می دارد.

همانطور که گزارش شد، در 9 می، کل ارزش بازار توکن های BRC-20 از 1 میلیارد دلار گذشت .

مشکل به قدری بد شده است که توسعه دهندگان هسته بیت کوین در حال بررسی اقداماتی علیه توکن ها و Ordinals BRC-20 هستند که آنها را به عنوان هرزنامه شبکه در نظر می گیرند.

علاوه بر این، تعداد کتیبه های ترتیبی تقریباً دو برابر شده است و از 2.5 میلیون به 4.78 میلیون در مدت کمی بیش از یک هفته رسیده است.

همه اینها برای ماینرها خبر خوبی است، اگرچه سودآوری یا قیمت هش از ابتدای ماه 66 درصد افزایش یافته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا