اخبار

شیتوشی کوساما، توسعه دهنده شیبا اینو، راه اندازی استیبل کوین SHI را در سال 2022 اعلام کرد

توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو بابت تاخیر متاورس شیبا اینو عذرخواهی می‌کند و به‌روزرسانی‌های شیباریوم و استیبل کوین SHI را ارائه می‌کند.

یکی از توسعه دهندگان و سخنرانان اصلی پروژه شیبا اینو، شیتوشی کوساما، یک بار دیگر ظهور کرد و چندین بینش را در مورد آینده شیبا اینو و شاخه های جانبی آن فاش کرد. از جمله، توسعه دهنده ارتش شیب را از تعهد خود به نقشه ریوشی، خالق ناشناس شیبا اینو، که مدتی پیش خود را از تمام حساب های رسانه های اجتماعی حذف کرد و ناپدید شد، اطمینان داد.

اولین موضوع پست شیتوشی شیباریوم، موضوع لایه 2 شیبا اینو بود. توسعه دهنده اطلاعات منتشر شده توسط X-Fund را در مورد پیشرفت کار تأیید کرد و به تشدید کار روی رابط و قابلیت استفاده شیباریوم اشاره کرد. توسعه دهنده خاطرنشان کرد: اگرچه تاریخ آزمایش عمومی بتا هنوز تعیین نشده است، اما کار روی بلاک چین طبق برنامه پیش می رود.

در ادامه در پست خود، شیتوشی به روز رسانی در مورد استیبل کوین SHI شیبا اینو ارائه کرد. به گفته توسعه‌دهنده، سقوط اخیر و عدم اتصال برخی از استیبل کوین‌ها مانند UST و USDN باعث نگرانی شده است. با این حال، این امید وجود دارد که بتوان از چنین مشکلاتی با SHI با استفاده از پروتکل غیرمتمرکز تجربی مستقل خود اجتناب کرد . اطلاعات بیشتر بعداً در دسترس خواهد بود، اما اگر هیچ مانعی وجود نداشته باشد، SHI باید در اوایل سال 2022 منتشر شود.

سازنده در ادامه بابت تاخیر در کار بر روی متاورس شیبا اینو عذرخواهی کرد و توضیح داد که تاریخ انتشار نباید از ابتدا منتشر می شد. به گفته شیتوشی، اطلاعیه ها در اسرع وقت اعلام می شود و او همچنین به اضافه شدن تیم پروژه اشاره کرد که باید متاورس شیبا اینو را به یک پروژه در سطح AAA تبدیل کند.

بدون ترفند، فقط درمان

شیبا اینو در حال گسترش شبکه خود با یک توکن جدید، TREAT است. در همان پست اعلام شد، TREAT کاربرد گسترده ای در سراسر طیف اکوسیستم شیبا اینو خواهد داشت. به عنوان مثال، این یک توکن پاداش در شیباریوم، متاورس شیبا اینو، بازی کارتی کلکسیونی Shiba و ارائه دهنده تعادل برای SHI است. فهرست نهایی نیست و احتمالاً تغییر خواهد کرد، که شیتوشی دلیل آن را عدم تمایل به عجله و انتشار یک محصول ناتمام می‌داند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا