اخبار

کارشناس بنک آف آمریکا: سولانا می تواند به “ویزای رمزارز” تبدیل شود

بانک آمریکا می گوید که سولانا (SOL) می تواند در نهایت به “ویزا” اکوسیستم دارایی دیجیتال تبدیل شود.

الکش شاه، تحلیلگر BofA در یادداشتی برای Business Insider گفت که سولانا به دلیل طراحی کاربرپسندتر، می‌تواند همچنان سهم بازار را از اتریوم بگیرد.

شاه گفت که شکاف ارزش گذاری بین سولانا و اتریوم فرصتی برای SOL است، زیرا تمایز آن “موفقیت آمیز است”. گزارش‌ها حاکی از آن است که یادداشت BofA بر کارمزد کمتر سولانا، سهولت استفاده و مقیاس‌پذیری در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال تأکید دارد.

شاه توضیح داد: «این نوآوری ها امکان پردازش 65000 تراکنش پیشرو در صنعت را با میانگین کارمزد تراکنش 0.00025 دلار فراهم می کند، در حالی که نسبتاً غیرمتمرکز و ایمن باقی می ماند.

شاه می‌گوید با 5.7 میلیون NFT در شبکه سولانا، به علاوه 400 پروژه مختلف در حال اجرا بر روی آن، پنجمین دارایی رمزنگاری بزرگ بر اساس ارزش بازار، نشانه‌هایی از «پذیرش قابل توجه» و پتانسیل بیشتری را نشان می‌دهد. او می‌گوید سولانا با ساختار بهینه‌شده‌اش برای پرداخت‌های خرد می‌تواند به «ویزای اکوسیستم دارایی دیجیتال» تبدیل شود.

شاه توضیح داد: «این نوآوری ها امکان پردازش 65000 تراکنش پیشرو در صنعت را با میانگین کارمزد تراکنش 0.00025 دلار فراهم می کند، در حالی که نسبتاً غیرمتمرکز و ایمن باقی می ماند.

این تحلیلگر پیشنهاد کرد که قیمت و توانایی کمتر اتریوم در مقیاس‌پذیری در مقایسه با Solana می‌تواند به این معنی باشد که برای «تراکنش‌های با ارزش بالا و موارد استفاده از هویت، ذخیره‌سازی و زنجیره تأمین» تعیین می‌شود، در حالی که Solana برای پرداخت‌های خرد استفاده می‌شود.

سولانا در حالی که به دلیل قربانی کردن تمرکززدایی در مقایسه با اتریوم و مقابله با حملات DoS متعدد از زمان راه‌اندازی آن شناخته شده است، هنوز نزدیک به 30000 درصد از پایین‌ترین سطح خود در ماه می 2020 افزایش یافته است. SOL در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 149 دلار معامله می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید