اخبار

نزدک به دنبال راه اندازی خدمات غیر حضانتی ارزهای دیجیتال است

بخش جدید اختصاص داده شده به دارایی های دیجیتال در ابتدا خدمات نگهداری بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهد.

نزدک ، دومین صرافی بزرگ، در حال آماده شدن برای استفاده از علاقه روزافزون به ارزهای رمزنگاری شده در میان سرمایه گذاران ثروتمند با انجام اولین حمله مهم خود به این فضا است. نزدک در صورت تبدیل شدن به متولی دارایی های دیجیتال با رقابت شرکت های ارزهای دیجیتال مانند کوین بیس، Anchorage Digital و بیتگو روبرو خواهد شد، اقدامی که منتظر مجوز وزارت خدمات مالی نیویورک است.

به گفته تال کوهن، معاون ارشد شرکت و رئیس بازارهای آمریکای شمالی، بخش جدیدی که به دارایی های دیجیتال اختصاص دارد، در ابتدا خدمات نگهداری بیت کوین و اتریوم را به سرمایه گذاران نهادی ارائه خواهد کرد. Ira Auerbach که بر خدمات کارگزاری اصلی در صرافی ارزهای دیجیتال جمینی نظارت می کرد، توسط نزدک به عنوان رهبری بخش جدید دارایی های دیجیتال نزدک منصوب شد.

نزدک علیرغم اینکه در حال حاضر قصد راه اندازی یک صرافی رمزنگاری را ندارد، می گوید که این احتمالات را با توجه به چارچوب نظارتی و شرایط بازار ارزیابی خواهد کرد.

بزرگترین شرکت‌ها در وال استریت بیشتر درگیر ارزهای دیجیتال می‌شوند، زیرا علاقه سرمایه‌گذاران نهادی در بحبوحه رکودی که مشاغل را کاهش داده و قیمت‌ها را کاهش داده است، ثابت مانده است. برای ساده‌تر کردن تجارت بیت‌کوین برای سرمایه‌گذاران، بزرگ‌ترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، با کوین‌بیس همکاری کرد و بلافاصله پس از آن، اولین محصول سرمایه‌گذاری خود را که بر اساس بیت‌کوین بود عرضه کرد.

اگرچه ترس از مقررات، رویکرد کلی نزدک به بازار را محتاطانه تر کرده است، دومین صرافی بزرگ معتقد است که مقررات نیز می تواند فرصت هایی را ایجاد کند.

بنابراین، نزدک بر ایجاد درآمد از منابعی غیر از بورسی که در آن سهام شرکت‌های دولتی معامله می‌شود، تمرکز کرده است. سرمایه گذاری در نرم افزار، داده و سایر خدمات انجام شده است.

علاوه بر این، این کسب و کار نرم افزار خود، از جمله ابزارهای تجارت و نظارت را با معامله گران ارزهای دیجیتال قرارداد می بندد. در حال حاضر صرافی های رمزنگاری مانند فناوری موتور تطبیق بیت‌استمپ را ارائه می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا