اخبار

کراکن به مشتریان این امکان را می دهد که در مقابل NFT خود وام بگیرند

صرافی کراکن به مشتریان خود اجازه می دهد تا از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به عنوان وثیقه برای گرفتن وام استفاده کنند.

جسی پاول، مدیرعامل کراکن، در مصاحبه‌ای با بلومبرگ می‌گوید که به عنوان بخشی از بازار جدید NFT صرافی، کاربران می‌توانند در مقابل NFT خود وجوه قرض کنند.

اگر یک کریپتوپانک را در کراکن واریز کنید، می‌خواهیم بتوانیم ارزش آن را در حساب شما منعکس کنیم. و اگر می‌خواهید در مقابل آن وجه قرض کنید، طبق این گزارش ، Kraken در حال ساختن سیستمی است که می‌تواند ارزش انحلال NFT را تعیین کند .

پاول در اوایل این ماه فاش کرد که صرافی در حال کار بر روی یک پلت فرم NFT است. مدیرعامل گفت که فکر می‌کند فضا به سمت «یک چیز بزرگ‌تر و بزرگ‌تر» می‌رود و کراکن می‌خواهد در خط مقدم موج باشد.

ما اخیراً شاهد فعالیت‌های عظیمی در مورد NFT‌ها بوده‌ایم که مربوط به فراجهان‌های مختلف است، اساساً جهان‌های مجازی، بنابراین هر چیزی که در رابطه با زمین در دنیای مجازی یا اقلامی که در دنیای مجازی وجود دارد، لباس‌های دیجیتالی را می‌توانید در دنیاهای مجازی ببرید. آنها اغلب مدرکی مبنی بر عضویت در یک باشگاه مجازی ارائه می کنند.»

پاول می گوید که NFT ها به گونه ای در جریان اصلی نفوذ کرده اند که پذیرش بیت کوین را تحت الشعاع قرار داده است، چیزی که او آن را به مجموعه ای از رویدادها نسبت می دهد.

“این یک نوع تکان دهنده است. در 10 سال اول بیت کوین، ما بسیار تلاش می کردیم تا به مردم بفروشیم که چرا باید به بیت کوین علاقه مند شوند. بلاک چین بیت کوین با ابرداده “من حدس می‌زنم که ترکیب درستی از رویدادها انجام شد، چیزی که واقعاً محبوب است مانند شوت‌های برتر NBA که واقعاً باعث شد مردم در مورد آن صحبت کنند.”

پاول گفت: «فاز اول حدس و گمان بود، فاز دوم خرید آثار هنری و حمایت از هنرمندان است، فاز سوم استفاده‌های کاربردی از NFT خواهد بود. او گفت که استفاده از NFT های سپرده شده به عنوان وثیقه در Kraken می تواند یکی از این استفاده ها باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا