صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

بررسی کامل صرافی (کراکن) kraken ؛ صرافی محبوب و قابل اعتماد

آموزش گام به گام صرافی کراکن

بسیاری صرافی kraken را نهادی می دانند. این یکی از مبادلات اصلی ارز رمزنگاری شده است که بیش از 6 سال از آغاز فعالیت آن می گذرد.

در پاسخ به انتقاد از اینکه آنها از زمان عقب مانده اند ، به فکر افتادند و با تقویت پلتفرم خود در نهایت معاملات آنها را تقویت کرد و انتخاب گسترده ای از ارزهای رمزپایه و جفت معاملات فیات را به آنها افزود.

با این حال آیا این کافی بود و آیا صرافی (کراکن) kraken ارزش شما را دارد؟

در این بررسی کراکن ، همه مواردی را که باید بدانید به شما ارائه می دهیم. ما همچنین شما را در روند معاملات راهنمایی خواهیم کرد و برخی از کارهای ضروری را هنگام معامله در اینجا بررسی می کنیم. پس با بیگ اینکام همراه باشید!

نکته: در حال حاضر ایران تحریم است پس شما باید برای استفاده از صرافی کراکن از وی پی اس اختصاصی استفاده نمایید.

بررسی اجمالی صرافی kraken

Kraken در ژوئیه سال 2011 توسط مدیر عامل فعلی ، جسی پاول ، در سانفرانسیسکو آمریکا تاسیس شد.

با این حال ، فقط در سپتامبر 2013 بود که صرافی ها رسما کتاب سفارشات خود را برای عموم باز کردند. در روزهای ابتدایی معاملات بیت کوین موفق به کسب افتخارات زیادی شد.

به عنوان مثال ، در سال 2014 ، به بالاترین میزان مبادله حجم یورو برای بیت کوین تبدیل شد. اعتماد به خوراک قیمت کراکن و داده های بازار به حدی بود که بلومبرگ تصمیم گرفت این اعداد را برای قیمت پایانه های خود بگیرد. آنها همچنین موارد دیگری مانند انجام اولین ممیزی امن با رمزنگاری را در زیر کمربند خود دارند.

کراکن همچنین در رابطه با یکی دیگر از معاملات ارزهای رمزنگاری شده برجسته Mt. هک Gox . آنها توسط متولی بورس انتخاب شدند تا شریکی باشند که طلبکارانی را که قربانی بورس شدند ، پرداخت کند.

مطمئناً ، وقتی یکی از هک های Exchange را ذکر می کند ، مهمترین سوالی که ممکن است در مورد Kraken داشته باشید امنیت آنهاست.

آیا کراکن ایمن است؟

چیزی که کراکن بدون شک می تواند به آن افتخار کند این واقعیت است که آنها تا امروز هنوز به هیچ وجه دچار هک مبادله نشده اند. در حالی که سایر مبادلات اولیه مانند Mt Gox ، Bitstamp ، Poloniex و Bitstamp هک شده اند ، Kraken موفق شد از هرگونه نقض جلوگیری کند.

این واقعاً کار بزرگی نیست؟ پس چرا کراکن توانسته است از هر نوع حمله جلوگیری کند؟

امنیت تبادل

برای اولین بار ، صرافی Kraken به سخت ترین روش ها به کیف پول اعتماد می کنند که به خوبی “امنیت” را زیرنظر دارد. این اساساً بدان معنی است که آنها بیشتر بودجه خود را در کیف پولی که به اینترنت متصل نیست و در یک مکان امن ذخیره می شود ، نگه می دارند.

از نظر امنیت سیستم ، آنها از مراکز قفل شده در قفلهای امنیتی در مراکز داده که دارای محافظ هستند استفاده می کنند. تمام داده های موجود در سیستم به صورت روزانه رمزگذاری و به روز می شوند. آنها همچنین شبکه داخلی خود را از داده های سرویس گیرنده بارگذاری شده جدا می کنند. این بدان معناست که کارکنان فقط برای اهداف تأیید می توانند به حساب شما دسترسی داشته باشند و نه چیز دیگری.

برای اطمینان از عدم وجود بردارهای احتمالی حمله ، Kraken آزمایش منظم نفوذ را انجام می دهد. این کار توسط کارشناسان مجرب امنیت سایبری و بلاکچین انجام شده است.

سرانجام ، در سمت سپرده فیات ، کراکن می خواهد از هرگونه کسری نقدینگی احتمالی در ارز فیات محافظت کند. از این رو ، آنها ذخایر گسترده ای را برای حساب های بانکی خود برای هر سناریوی که ممکن است “بانک” اجرا شود ، ذخیره می کنند.

امنیت حساب

در سمت حساب کاربری ، Kraken از احراز هویت دو عاملی برای دسترسی به حساب استفاده می کند. این موارد می توانند از حساب شما محافظت کنند در صورتی که شخصی رمز عبور شما را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین این گزینه وجود دارد که آنچه را که قفل تنظیمات جهانی نامیده می شود در حساب خود قرار دهید. با این کار از تغییر در حساب شما در مدت زمان مشخص جلوگیری شده و نمایش هرگونه اطلاعات حساس پنهان می شود.

قفل حساب Kraken

این واقعاً به این بستگی دارد که چند لایه امنیتی می خواهید زیرا 2FA معمولاً مناسب است.

امنیت ارتباطات

البته ، Kraken دارای تمام گواهینامه های استاندارد SSL است که از شما را در برابر هرگونه حملات مردمی و فیشینگ محافظت می کند. همیشه باید مطمئن شوید که قفل سبز و اطلاع از اتصال “ایمن” را مشاهده می کنید.

حملات فیشینگ یا رمزنگاری Cryptocurrency کاملاً رایج است و اطمینان از اینکه از وب سایت واقعی کراکن دیدن می کنید اولین خط دفاعی شما است.

سرانجام ، اگر می خواهید همه ارتباطات ایمیل شما با کراکن رمزگذاری شده باشد PGP رمزگذاری شده است ، آنها برای آن کارایی نیز دارند. با فرض اینکه صندوق ورودی ایمیل شما PGP فعال باشد ، می توانید کلید PGP خود را در تنظیمات “حساب” خود در Kraken وارد کنید.

ارتباطات PGP در کراکن

هنگامی که کلید PGP ایمیل خود را وارد کردید ، تمام ایمیل هایی که Kraken برای شما ارسال می کند با Pretty Good Privacy رمزگذاری می شوند و احتمال هرگونه رهگیری ایمیل از طریق هکرها و موارد دیگر را از بین می برند.

با تمام این مراحل امنیتی ، به نظر می رسد که کراکن یک مبادله کاملاً امن است. مطمئناً ، بهترین روش باعث می شود که هربار سکه هایی را که در آن جا می گذارید ، محدود کنید.

کشورها و دارایی ها در Kraken

کراکن یکی از دروازه های فیات است. این بدان معنی است که افراد زیادی برای خرید و فروش بیت کوین با ارز فیات از صرافی استفاده می کنند. با این گفته ، Kraken در حال حاضر تجارت به تعدادی از کشورهای مختلف با ارزهای مختلف فیات را ارائه می دهد.

آنها در دسترس ساکنان اروپا ، کانادا و ایالات متحده هستند. آنها همچنین اجازه می دهند سپرده فیات به یورو ، دلار آمریکا و دلار کانادا پرداخت شود. آنها قبلاً ین ژاپن را می پذیرفتند اما اخیراً با توجه به مقررات بانکی مجبور به بستن آن شدند.

آنچه واقعاً ما را در مورد كراكن تحت تأثیر قرار داد محدوده جفتهای رمزنگاری بود كه آنها در مقایسه با برخی از مبادلات فیات بزرگتر داشتند. در زیر لیستی از تمام ارزهای رمزپایه ای که گزینه تجارت آنها را دارید ، آورده شده است:

لیست دارایی های رمزنگاری در Kraken

این بسیار گسترده تر از سایر رقبا مانند Coinbase ، Bitstamp و موارد مشابه است. از نظر کراس های خاص فیات ، آنها بیش از 47 جفت بازار دارند. Kraken همچنین برای ایجاد بازارهای BTC از تمام بیت کوین های altcoins خود عبور کرده است.

هزینه های کراکن

هزینه ها به طور مستقیم بر سود شما به عنوان یک تاجر تأثیر می گذارد. از این رو ، بدون شک این یکی از مهمترین نکات در هنگام مشاهده صرافی مانند کراکن است.

با نگاهی به هزینه های معاملاتی ، Kraken براساس میزان حجم معاملاتی که در حال تکمیل آن هستید و همچنین اینکه آیا “سازنده” هستید یا “گیرنده” هستید ، اتهام می زند.

این مدل هزینه برای ایجاد انگیزه در بازار سازی استفاده می شود. اساساً کسانی که بر اساس سفارشات کراکن نقدینگی ایجاد می کنند ، هزینه کمتری نسبت به نقدینگی دریافت می کنند. آنها همچنین به بازرگانان یک برنامه هزینه طبقه بندی می کنند. این بدان معنی است که کسانی که حجم بیشتری کار می کنند هزینه کمتری دریافت می کنند. در زیر هزینه های سازنده / گیرنده برای همه بازارهای آنها بر اساس سطح حجم معاملات آورده شده است.

هزینه تاکرهزینه سازندهحجم نورد دلار
0.26٪0.16٪< 50,000
0.24٪0.14٪< 100,000
0.12٪0.12٪< 250,000
0.20٪0.10٪< 500,000
0.18٪0.08٪< 1,000,000
0.16٪0.06٪< 2,500,000
0.14٪0.04٪< 5,000,000
0.12٪0.02٪< 10,000,000
0.10٪0.00٪> 10,000,000

این هزینه هایی است که برای هر معامله ای که انجام می دهید از شما گرفته می شود. حجم چرخش با نگاهی به 30 روز گذشته از حجم معاملات در حساب شما محاسبه می شود. اگرچه این هزینه های معاملاتی تا حد زیادی با اکثر مبادلات مطابقت دارد ، اما برای ما کاملاً تعجب آور است که شاهد تقسیم کارمزدها بین طرف سازنده و گیرنده معاملات هستیم.

هزینه های بودجه / برداشت

از نظر هزینه هایی که بابت بودجه و برداشت از حساب شما در Kraken دریافت می شود ، موارد زیر اعمال می شود:

 • سپرده و برداشت دلار USD برای بانک های ایالات متحده 5 دلار شارژ دارد
 • سپرده EUR SEPA (کشورهای EEA) رایگان است و برداشت فقط 0.09 یورو است
 • یورو انتقال بین المللی یورو 5 یورو ودیعه دارد
 • EFT های داخلی CAD رایگان هستند اما در هنگام برداشت هزینه 0.25٪ را جلب می کنند
 • وجه نقد / بدهی حضوری CanadaPost دارای 1.25 CAD + 0.25٪ کارمزد سپرده است

در حالی که هزینه ای برای واریز رمز ارز در Kraken وجود ندارد ، هزینه های برداشت زیر برای 7 جفت رمزنگاری برتر اعمال می شود:

 • بیت کوین: 0.0005 BTC
 • بیت کوین کش: 0.0001 BCH
 • اتر: 0.005 ETH
 • Litecoin: 0.001 LTC
 • ریپل: 0.02 XRP
 • مونرو: 0.0001 XMR
 • فروشنده : 0.00002 XLM

این هزینه ها برای پوشش شبکه یا هزینه های استخراج استفاده می شود که Kraken برای تبلیغ تراکنش شما مجبور به پرداخت است. جالب است که آنها این گزینه ها را در یک سطح مسطح تنظیم کرده اند به جای اینکه مانند بسیاری از مبادلات دیگر آن را پویا کنند.

هزینه های حاشیه معاملات در Kraken

اگر می خواهید از امکانات ترید حاشیه Kraken استفاده کنید ، دو هزینه جداگانه دریافت خواهید کرد. از شما هزینه تجارت گرفته می شود یا همانطور که آنها آن را “هزینه افتتاح” نامیده اند. این اساساً فقط مبلغی با اندازه موقعیت است.

همچنین از شما هزینه “چرخش” دریافت می شود. این هزینه ای است که به دلیل باز نگه داشتن قرارداد ، از طریق مفاد قرارداد از شما دریافت می شود. می توانید این موضوع را غیرمنتظره با نرخ بهره ای بدانید که هر 4 ساعت یک بار اعمال می شود.

برای معاملات حاشیه بیت کوین و Tether ، از شما برای هر چهار ساعت 0.01٪ هزینه افتتاحیه و 0.01٪ هزینه بازپرداخت دریافت خواهید کرد . برای Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Augur ، Monero و Ripple هر 4 ساعت 0.02٪ هزینه افتتاحیه و 0.02٪ هزینه بازپرداخت از شما کسر می شود.

ردیف های حساب و KYC

همانطور که اشاره کردیم ، وقتی صحبت از محدودیت حساب برای تأمین بودجه و برداشت می شود ، کراکن بر اساس یک ساختار طبقه بندی شده عمل می کند. متأسفانه ، حتی برای ابتدایی ترین نوع حساب ، شما باید نوعی اطلاعات (در این مورد تاریخ تولد ، نام و شماره تلفن) را ارائه دهید.

اگر حریم خصوصی مورد توجه شما باشد ، مبادلات تجاری ناشناس دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. این موارد شامل معاملات فرابورس و همچنین مبادلات غیرمتمرکز و خودپردازها می شود.

سه سطح مختلف تأیید حساب در Kraken وجود دارد. اینها Starter ، Intermediate و Pro هستند . در زیر محدودیت های سپرده گذاری و برداشت رمزنگاری / فیات برای هر یک آورده شده است:

در زیر اطلاعات و اسنادی وجود دارد که کراکن برای هر سطح ذکر شده در بالا به آنها نیاز خواهد داشت.

 • شروع کننده: این اولین مرحله تأیید در Kraken است و شما را ملزم می کند تا با 2FA ، یک ایمیل ، نام کامل خود ، DOB ، شماره تلفن و آدرس فیزیکی وارد سیستم شوید.
 • میانی: این ردیف شما را ملزم به تکمیل همه موارد مربوط به شروع کننده می کند و همچنین دارای شناسه معتبر و سند اقامت است. بسته به سندی که برای تأیید هویت خود استفاده می کنید ، ممکن است مجبور شوید یک عکس تأیید شناسه بگیرید. این معمولاً تصویری از شما است که سند مورد نظر را در دست دارید.
 • طرفدار: برای قبولی در ردیف حرفه ای باید تمام موارد بالا را تکمیل کنید و همچنین به یک پرسشنامه KYC پاسخ دهید. این می تواند از شما در مورد منبع بودجه و همچنین شغل و غیره س questionsال کند.
 • هنگامی که این اسناد را به Kraken ارسال کردید ، باید منتظر تأیید خودکار یا تأیید دستی باشید.

بار تایید

اگر برنامه ای برای یک حساب مبتدی ایجاد کرده اید ، تأییدها به طور خودکار انجام می شود. این کار معمولاً نمی تواند کمتر از یک ساعت طول بکشد.

سطح متوسط ​​و Pro به تأیید دستی در تیم Kraken نیاز دارد. طبق راهنمایی آنها ، این کار ممکن است از 1-5 روز طول بکشد.

این احتمالاً جایی است که بسیاری از افراد می توانند به طرز باورنکردنی ناامید شوند. ازآنجاکه تأییدها باید به صورت دستی تکمیل شود ، بنابراین آنها از شخصی در Kraken می خواهند که آنها را بخواند و قانونی بودن آنها را تأیید کند.

در زمان اوج تقاضا در تابستان سال گذشته ، تصدیق بیش از دو هفته برای ردیف 2 دور از ذهن نبوده است. می توان در این پست تغییر یافته از سال گذشته ، احساس ناامیدی جامعه را دریافت کرد.

نمونه های دیگری از تأیید در هنگام تجمع دسامبر برای رسیدن به سطح سه بیش از 3 هفته وجود دارد. البته ، باید توجه داشت که این موارد در زمان تقاضای شدید در صرافی ها بوده است ، بنابراین احتمالاً اکنون این مقدار اندکی کاهش یافته است.

ثبت نام در Kraken

هنگامی که برای اولین بار از وب سایت Kraken بازدید می کنید ، باید یک ثبت نام استاندارد را انجام دهید. این ترکیب استاندارد ایمیل و رمز عبور در تصویر سمت راست است.

پس از ثبت نام و حضور در سیستم عامل ، از شما می خواهند حساب خود را با احراز هویت دو فاکتور ایمن کنید. شما می توانید از برنامه Google Authenticar یا یک “Yubikey” ویژه استفاده کنید که یک دستگاه سخت افزاری است و می تواند یک پین یک بار ایجاد کند.

پس از تنظیم این امر می توانید روند تأیید را شروع کنید. می توانید روی پیوند گزینه “دریافت تأیید شده” در حساب خود کلیک کنید. از اینجا می توانید ردیف تأیید را که می خواهید ادامه دهید انتخاب کنید.

شما شرایط تأیید را تکمیل می کنید و اطلاعاتی را که در بالا ذکر شده ارائه می دهیم. پس از اتمام این کار ، شما آماده بودجه حساب خود هستید و تجارت Kraken را شروع می کنید.

بودجه و برداشت

همانطور که اشاره کردیم ، Kraken دروازه فیات است به این معنی که شما می توانید در طیف وسیعی از ارزهای مختلف فیات سپرده گذاری و برداشت کنید. آنها سیم را به حساب های بانکی خود با CAD ، EUR ، GBP و USD می پذیرند. اگر بانک شما در اتحادیه اروپا باشد ، می توانید یک پرداخت SEPA نیز انجام دهید.

توجه به این نکته مهم است که مانند بسیاری از رقبای آنها ، قبل از تأمین بودجه حساب خود با ارز فیات ، نیاز به انجام برخی از مراحل KYC هستند. در اصطلاح Kraken ، شما حداقل با سطح متوسط ​​نیاز دارید.

اگر تأیید شوید ، حق دارید وجوه خود را به همان حساب بانکی که از آنجا ارسال کرده اید ، برداشت کنید. زمان برداشت می تواند بسته به محل استقرار بانک شما متفاوت باشد. اگر در اتحادیه اروپا هستید ، پرداختهای SEPA طی یک یا دو روز پاک می شوند.

سیم های بین المللی Swift معمولاً بین 3-5 روز کاری طول می کشد تا به حساب شما وارد شوند. این ممکن است گاهی ناامیدکننده باشد اما این قیمتی است که شخص برای استفاده از سیستم های بانکی قدیمی می پردازد.

البته اگر تمایل داشته باشید می توانید حساب خود را با ارز رمزنگاری شده تأمین کنید. هنوز هم می توانید این کار را روی یک حساب شروع کننده و بدون محدودیت سپرده انجام دهید. هرچند توجه داشته باشید که روزانه 5 دلار سقف برداشت خواهید داشت.

بستر معاملاتی کراکن

این احتمالاً یکی از مکانهایی است که Kraken در گذشته با فشار منفی مواجه شده است. مردم نسبت به پلتفرم بسیار پر انتقاد بوده اند زیرا این پلت فرم مملو از خطا بوده و دائماً خراب می شود. همچنین اشکالاتی وجود دارد که در صورت قرار گرفتن ، یک سفارش تجاری ثبت نمی کند.

با این حال ، در اواسط سال 2018 ، این صرافی کاملاً جدید و بهبود یافته موتور تطبیقی ​​و سیستم عامل تجارت خود را منتشر کرد. آنها همچنین رابط کاربری تجارت را به روز کرده و همچنین به کل وب سایت به روزرسانی رابط کاربر داده اند.

Kraken دارای دو روش است که در آن می توانید مبادله رمزنگاری کنید. اولین مورد از طریق استفاده از فرم های سفارشی است که شما در آنجا در حساب خود دارید. اگر می خواهید فقط یک خرید / فروش ساده انجام دهید این شاید ساده ترین کار باشد.

در زیر رابط فرم سفارش هنگام انجام خرید / فروش ساده وجود دارد. این یا می تواند یک سفارش بازار باشد که با قیمت بازار اجرا می شود و یا یک سفارش محدود.

برای کسانی که کمی بیشتر می خواهند انواع سفارشات خود را کنترل کنند ، می توانند فرم سفارش متوسط ​​یا پیشرفته را انتخاب کنند. این معامله گر را قادر می سازد تعداد دیگری پارامتر وارد کند که در زیر مرور خواهیم کرد.

هنگامی که سفارش خود را ثبت کردید ، در زیر آن در کتاب سفارش شما ارائه می شود.

بستر نرم افزاری Kraken

این پاسخ کراکن Kraken به سایر مبادلات ارز رمزنگاری شده با فناوری پیشرفته در تجارت است.

این برنامه برای آن دسته از بازرگانانی که به منظور انجام تجزیه و تحلیل فنی دقیق تر ، به قابلیت نمودار سازی بیشتر و ابزارهای معاملاتی نیاز داشتند ، تولید شد . در زیر رابط کاربری اصلی قرار دارد:

در بالا سمت چپ این گزینه را دارید که به سرعت بین بازارهای مختلف جابجا شوید. سپس ، دقیقاً زیر آن نمودارهای اصلی و ابزارهای نمودار را دارید. در اینجا می توانید خطوط روند خود را ترسیم کنید ، مطالعات فنی خاص را ترسیم کرده و همچنین پارامترهای نمودار را اصلاح کنید.

به عنوان مثال ، شما بیش از 20 مطالعه فنی شامل Chacil Oscillator ، Parabolic SAR و نمودارهای متحرک متعدد در این بسته دارید. همچنین می توانید خطوط فن ، بازگرداندن فیبوناچی و قوس های فیبوناچی را ترسیم کنید.

در وسط رابط کاربری Kraken ، لیست تماشای خود و همچنین دیوارهای خرید / فروش خود را دارید. این معاملات برای سوداگر مفید است زیرا به او اجازه می دهد احساس بهتری در بازار پیدا کند (صعودی یا نزولی).

سپس ، درست در کنار آن ، کتاب سفارشات مبادله ای و همچنین سفارشات قبلی را دارید. سرانجام ، در انتهای سمت راست فرم های سفارش پیشرفته تری وجود دارد که می توانید آنها را اجرا کنید.

بازرگانی مارجین

چیزی که Kraken ارائه می دهد و در سایر دروازه های بزرگ فیات گزینه ای نیست ، تجارت حاشیه رمزنگاری است . شما می توانید با حاشیه تا 5 برابر معامله کنید . گرچه این هیچ نوع اهرمی نیست که بتوان از کارگزار مانند IQ Option انتظار داشت ، اما هنوز هم سود خوبی را در اختیار معامله گران قرار می دهد.

شرایط حاشیه در این معاملات با توجه به محدودیت های تأیید شما و ارزی که برای واریز حاشیه اولیه استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد حاشیه مورد نیاز برای جفت های مختلف را در اینجا بخوانید .

برای آن دسته از معامله گرانی که مشتاق خرید و فروش altcoins مورد علاقه خود در حاشیه هستند ، ممکن است کمی ناامید شوید. تعداد انگشت شماری از جفت های رمزنگاری / فیات وجود دارد که می توانید از طریق آنها تجارت کنید. اینها در زیر ارائه شده است.

 • XBT / EUR ، XBT / USD
 • ETH / XBT ، ETH / USD ، ETH / EUR
 • ETC / XBT ، ETC / ETH ، ETC / USD ، ETC / EUR
 • REP / XBT ، REP / ETH ، REP / EUR
 • XMR / XBT ، XMR / USD ، XMR / EUR

آینده Kraken

بعد از اینکه Kraken با موفقیت 100 میلیون دلار جمع کرد ، آنها به توسعه وسایل نقلیه پرداختند و امکانات Crypto مستقر در لندن را خریداری کردند. این یک سیستم عامل آتی تنظیم شده است که در آن معامله گران می توانند رمزنگاری را با اهرم معامله کنند.

کراکن تصمیم گرفت این محصول را به عنوان معاملات آتی کراکن برند کند و اکنون معاملات آتی را در فهرست ابزارهای خود قرار داده است. برخلاف معاملات استاندارد حاشیه Kraken ، این ابزارها به شما امکان می دهند تا در برخی از جفت های ارز رمزنگاری شده تا 50 برابر اهرم معامله کنید .

قراردادهای آتی با ابزارهای حاشیه ای سنتی متفاوت هستند به این دلیل که براساس قیمت دارایی در آینده تعیین می شوند . این زمان های آینده “زمان انقضا” نامیده می شوند و به فعالان بازار اجازه می دهد تا ریسک بازار را بپوشانند یا از آینده در مورد قیمت دارایی نگاه کنند.

با راه اندازی این سرویس جدید ، آنها به معامله گران خود این فرصت را می دهند تا 6 دارایی مختلف ارز رمزنگاری شده از جمله Bitcoin ، Litecoin ، Ripple ، Bitcoin Cash و Ethereum را معامله کنند. در زیر جزئیات قراردادهای آتی آنها آورده شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، آنها سه نوع قرارداد را ارائه می دهند. اینها دائمی ، ماهانه و فصلنامه هستند . اینها بر اساس زمان انقضا قرارداد است.

همانطور که در مورد سایر صرافی های آتی اتفاق می افتد ، شما همچنین یک قرارداد آتی دائماً نورد دارید که تاریخ انقضا معینی ندارد. معاملات آتی دائمی مانند اکثر ابزارهای شرط بندی حاشیه ای یا اسپرد رفتار می کنند و تقریباً با قیمت لحظه ای یکسان خواهند بود (در مورد آتی های سنتی صدق نمی کند).

شما متعجب خواهید شد اگر بدانید که این ابزارها به طور کامل توسط FCA انگلیس تنظیم می شوند. این امر Kraken را نسبت به سایر صرافی ها مانند BitMEX و همکاران که توسط هیچ مقام مالی تنظیم نشده اند ، در یک برتری بارز قرار می دهد. اگر می خواهید معاملات آتی کراکن را معامله کنید و در حوزه قضایی هستید که اجازه این کار را می دهد ، باید به سیستم عامل آینده اختصاصی آنها بروید.

نتیجه گیری

بررسی ما از Kraken نسبتاً آسان بوده است. این تبادل بسیار شفاف است و کلیه روش ها و سیاست های آنها را بصورت آنلاین مستند می کند. آنها همچنین در گذشته پوشش گسترده ای داشته اند و نظرات مختلفی دارند.

از جنبه مثبت ، به نظر می رسد که کراکن با داشتن پیشرفته ترین روش ها برای دفع هکرهای بالقوه ، از امنیت بالایی برخوردار است. آنها همچنین یک دروازه فیات عالی با گزینه های گسترده مالی هستند که بازرگانان در سراسر جهان می توانند از آنها استفاده کنند.

برای یک دروازه بزرگ فیات ، به نظر می رسد که آنها طیف گسترده ای از جفت ارزهای رمزپایه ای را ارائه می دهند. علاوه بر این ، دانستن اینكه می توانند با اهرم متوسطی كه به آنها اجازه می دهد بیشترین استفاده را از حركات كوچك داشته باشند ، جایزه اضافه می شود.

از نظر منفی ، کراکن هنوز سخت است که اختلافات قبلی را که در مورد خرابی سایت داشتند ، متزلزل کند. علاوه بر این ، زمان تأیید در مقایسه با برخی از مبادلات دیگر هنوز بسیار طولانی است. هنوز برخی از معامله گران هستند که به نظر می رسد با انبوهی از زمان های پاسخ کند و خطاهای مبادله ناامید شده اند.

با این حال ، همانطور که نشان دادیم ، در مورد شکایات و پیشنهادات ، کراکن به طور کلی کاملاً پاسخگو است. در موارد قبلی مدیر عامل آنها به این نگرانی ها پاسخ داده و قول بهبود داده است.

بنابراین ، آیا Kraken مبادله رمزنگاری شده برای شما است؟

این امر تا حدود زیادی به ترجیحات تجاری و کشور محل اقامت شما بستگی دارد. با این حال ، از آنچه می توانیم ببینیم قطعاً گزینه خوبی برای طیف وسیعی از تجار در جستجوی یک دروازه جامع فیات است.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. از یک فیلتر شکن ثابت استفاده کنین و همیشه به یک کشور که وارد میشین دفعات بعد به همان کشور متصل بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا