اخبار

جامعه دوج کوین از امتناع مک دونالد از ویروسی شدن با DOGE متحیر شده است

عضو ارتش DOGE می گوید که با شروع پذیرش دوج کوین مک دونالد می تواند ویروسی شود.

طرفدار دوج کوین DogeDillionaire@، یکی از اعضای ارتش DOGE، معتقد است که ایلان ماسک می تواند به مک دونالد کمک کند تا پایگاه مشتریان خود را گسترش دهد و حداقل برای یکی از محصولاتش ویروسی شود.

او پس از توییت اخیرش در مکاتبه با صرافی بایننس و پس از تایید الون ماسک مبنی بر اینکه در صورتی که شرکت شروع به پذیرش دوج کوین کند، همچنان مایل است غذای خود را در تلویزیون ایالات متحده تبلیغ کند، او غول فست فود را به دلیل تعصبش علیه ارزهای دیجیتال سرزنش کرد.

او تاکید کرد که اگر ایلان ماسک یک مجموعه غذای شاد از تلویزیون بخورد، میلیون‌ها نفر آن را تماشا می‌کنند و این محصول خاص در فضای مجازی منتشر می‌شود، بنابراین مک‌دونالد پایگاه مشتریان فعال خود را تا حد زیادی گسترش می‌دهد.

در ابتدا، ماسک این پیشنهاد را در ژانویه 2022 ارائه کرد، اما مک دونالد آن را رد کرد و پیشنهاد کرد که تسلا باید شروع به پذیرش یک “Grimacecoin” کند که وجود ندارد.

مک‌دونالد اخیراً پس از توییتی که رئیس بایننس، آقای CZ در توییتی منتشر کرد، با جامعه کریپتو تعامل داشت که در توییتی نوشت که زنجیره‌ی فست فود «شمع‌های سبز زیادی» را از دست داده است. در پاسخ، حساب کاربری این شرکت توییت کرد: “WAGMI”. این مخفف «ما همه موفق خواهیم شد» است، که در حال حاضر در جامعه کریپتو به دلیل بازار نزولی که تا ابتدای سال حاکم بود، محبوب است.

هاب های متاورس SHIB شامل یکی به نام “معبد WAGMI” است – قطعه ای از زمین مجازی که پس از راه اندازی پروژه باز می شود. طراحی این هاب تحت تأثیر معابد محبوب مختلف در سراسر جهان مستقر در ژاپن، آفریقا، چین و غیره قرار گرفته است.

کاربران می توانند در این معبد تجربه ای مشابه با اصول یوگا، ذن و مدیتیشن داشته باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا